Medya

O markette 24’lü ve 12’li tuvalet kağıdının fiyatı yarıya düştü! Kampanya bitmeden yetişin! O markette 24’lü ve 12’li tuvalet kağıdının fiyatı yarıya düştü! Kampanya bitmeden yetişin! Son zamanlar hemen hemen her sektörde yer alan ürün fiyatlarına zam gelirken, özellikle tuvalet kağıdına da zam üstüne zam geldi. Vatandaşlar uygun fiyat arayışına girerken, o market tuvalet kağıtları fiyatlarını yarı fiyatına düşürdü.
Çok sık hasta olanlar dikkat! Bu yöntemler bağışıklık sistemini güçlendiriyor Çok sık hasta olanlar dikkat! Bu yöntemler bağışıklık sistemini güçlendiriyor Kış aylarının gelmesiyle birlikte grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklar da artmaya başladı. Özellikle bağışıklık sistemi düşük olan kişilerin bu hastalıklara yakalanma riski de oldukça yüksek. Peki, bağışıklık sistemimizi nasıl güçlendiririz?
Uyumadan önce bu gıdaları tüketiyorsanız dikkat! Uyku kalitenizi düşüren besinler Uyumadan önce bu gıdaları tüketiyorsanız dikkat! Uyku kalitenizi düşüren besinler Sağlıklı ve kaliteli bir uyku istiyorsanız bu besinlere dikkat! Özellikle sabahları yorgun ve halsiz uyanıyorsanız bunun sebebi uyku öncesinde tükettiğiniz besinlerle ilgili olabilir. Peki, uyku kalitenizi düşüren o besinler nelerdir?
Miley Cyrus ayrılık marşıyla rekorları alt üst etti Miley Cyrus ayrılık marşıyla rekorları alt üst etti Shakira ve SZA, kadınların güçlenmesini kutlayan şarkılarla da son liste başarısını yakaladılar.
28 Ocak 2023 A101 aktüel ürünler kataloğu! Peynir, kahve, bulaşık deterjanı… 28 Ocak 2023 A101 aktüel ürünler kataloğu! Peynir, kahve, bulaşık deterjanı… A101 28 Ocak 2023 aktüel ürünler kataloğunu yayımladı. Hafta sonu birbirinden çeşitli ürünler indirimli fiyatlarıyla müşterilerin beğenisine sunulacak. Bugün A101 raflarından temizlik ürünlerinden gıda ürünlerine kadar birçok ürün satışa çıkacak.
Athletic Club ve Real Madrid zorlu Copa del Rey son dördünü tamamladı Athletic Club ve Real Madrid zorlu Copa del Rey son dördünü tamamladı Athletic Club ve Real Madrid zorlu Copa del Rey son dördünü tamamladı. Real Madrid ve Athletic Club Bilbao Kral Kupası eleme müsabakasında yarı finalde FC Barcelona'ya katıldı.
Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde ocak ayı indirimi! İndirimli fiyatlar ay sonunda bitiyor! Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde ocak ayı indirimi! İndirimli fiyatlar ay sonunda bitiyor! Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde ocak ayına özel indirimli fiyatlı ürünler satışa çıkmaya devam ediyor. 27- 31 Ocak 2023 tarihleri arasında pek çok üründe indirimli fiyatlar uygulanıyor. Temel gıdadan temizlik ürünlerine kadar birçok ürün satışta.
Eviniz artık hep düzenli ve temiz kalacak! Bu yöntemlerle temizlik yapmak artık çok kolay Eviniz artık hep düzenli ve temiz kalacak! Bu yöntemlerle temizlik yapmak artık çok kolay Temizlik rutininizi kolaylaştıracak bu yöntemlerle birlikte artık evinizin temizliğini daha kolay sağlayabilirsiniz. Özellikle hafta içi ertelenen temizlik rutini hafta sonu giderek daha da büyüyor. Peki, temizliği ertelememek için ne yapmalıyız?
Mide yanması neden olur? Bu besinlerle mide rahatsızlıklarınız son bulacak Mide yanması neden olur? Bu besinlerle mide rahatsızlıklarınız son bulacak Mide yanması genellikle yemek yedikten sonra ortaya çıkan ve kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen sorunlardan biridir. Midedeki asidin aşırı derecede artması yemek borusunu tahriş eder ve bu da mide yanması, ekşimesi gibi belirtiler ortaya çıkartır. 
WhatsApp'ta yanlışlıkla fotoğraf mı gönderiyorsun? Bu haber tam sana göre, artık yeni özellik geldi WhatsApp'ta yanlışlıkla fotoğraf mı gönderiyorsun? Bu haber tam sana göre, artık yeni özellik geldi Vatandaşlarımızın yanlışlıkla göndermiş olduğunuz fotoğraflarınız için yeni bir özellik daha geldi. WhatsApp bu özelliği ile birçok vatandaşın hayatında önemli etken olacak. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 
Koleradan ölen sayısı arttı! Bakın hastalık nasıl ilerliyor Koleradan ölen sayısı arttı! Bakın hastalık nasıl ilerliyor 2019 yılında başlamış olan koronavirüste ölen sayısı artış göstermiş olup hastalık yeni yeni bitmeye başlamıştı. Yeni kolera hastalığında da ölüm sayıları artış gösterdi. Peki, bu hastalığın belirtileri neler? İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle… 
Canan Karatay’dan öksürük krizleri için öneriler! Geçmeyen öksürük krizlerine iyi geliyor Canan Karatay’dan öksürük krizleri için öneriler! Geçmeyen öksürük krizlerine iyi geliyor Geçmeyen öksürük krizleri, kişilerin günlük hayatını büyük ölçüde etkileyebiliyor. Bu konuda Prof. Dr. Canan Karatay’dan bir öneri geldi. Kalp ve İç hastalıkları profesörü olan Karatay, bu tariflerin öksürük krizlerine iyi geldiğine işaret etti.