Kamu Haberleri

İl-ilçe Belediyelerine 11-18 Şubat’ta 5.420 kadrolu işçi alımı yapılacak! İl-ilçe Belediyelerine 11-18 Şubat’ta 5.420 kadrolu işçi alımı yapılacak! Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Tekirdağ, Kocaeli, Manisa, Adana, Mersin, Antalya, Samsun, Bursa, Denizli, Muğla, Aydın, Kayseri belediyeleri olmak üzere 81 il genelinde il-ilçe belediyelerine KPSS şartsız, farklı meslek gruplarından 5.420 işçi alımı yapılacak. Başvurular 11-18 Şubat'ta yapılacak.
Üniversiteler yaza kadar tamamen kapalı olacak! Üniversiteler yaza kadar tamamen kapalı olacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararı ile tüm Türkiye’de üniversiteler bu yaza kadar kapalı olacak. Buna ilişkin yayınlanan yeni genelgede tüm detaylar belli oldu.
Son dakika! 6 Nisan’a kadar durduruldu Son dakika! 6 Nisan’a kadar durduruldu Deprem dolayısı ile yeni bir genelge yayınlandı ve 6 Nisan’a kadar durduruldu.
Son dakika depremler sonrası bir gelişme daha! Yeni bir tatil kararı daha alındı: Tarih açıklandı Son dakika depremler sonrası bir gelişme daha! Yeni bir tatil kararı daha alındı Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından yeni bir karar alındı. Bu doğrultuda 10 yaş ve altı çocuğu bulunan kamu çalışanı kadınlara hizmetlerin aksatılmaması kaydı ile 20 Şubat'a kadar idari izin verilebileceği paylaşıldı.
Bakan Özer’den YKS ve LGS sınavlarına girecekleri ilgilendiren açıklama geldi Bakan Özer’den YKS ve LGS sınavlarına girecekleri ilgilendiren açıklama geldi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den bugün tüm YKS ve LGS sınavına girecek olan öğrencileri ilgilendiren açıklama geldi.
Son dakika! Maaş ödeme tarihi erkene alındı! Son dakika! Maaş ödeme tarihi erkene alındı! Emekli maaşlarına ilişkin son dakika bir açıklama geldi ve maaş ödeme tarihlerinin erkene alındığı duyuruldu!
Üniversiteye sağlık personeli, memur, temizlik personeli, kütüphaneci ve güvenlik alımı yapılacak Üniversiteye sağlık personeli, memur, temizlik personeli, kütüphaneci ve güvenlik alımı yapılacak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü farklı branşlardan sağlık personeli, farklı öğrenim düzeylerinden büro memuru, temizlik personeli, kütüphaneci ve güvenlik görevlisi alımı yapacak.
Son dakika! 3 ay olağanüstü hal ilan edildi! Son dakika! 3 ay olağanüstü hal ilan edildi! Son dakika olarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararı ile 3 ay süre ile olağanüstü hal ilan edildi.
Çocuğu olan, engelli ve hamile olan kamu çalışanlarına 1 gün idari izin verildi! Çocuğu olan, engelli ve hamile olan kamu çalışanlarına 1 gün idari izin verildi! Kamu çalışanları dikkat! Valilik son dakika bir açıklama yaptı ve sağlık personelleri hariç, çocuğu olan, engelli, malül ve hamile olan kamu çalışanlarına 1 gün
2023 Şubat Ziraat Bankası emekli promosyon kampanyası! Ziraat Bankası güncel emekli promosyonu 2023 Şubat Ziraat Bankası emekli promosyon kampanyası! Ziraat Bankası güncel emekli promosyonu 2023 Şubat ayıyla birlikte Ziraat Bankası emekli promosyon ücretleri de araştırılmaya başlandı. Emekli maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan alma taahhüdü veren vatandaşlar promosyon kampanyasından yararlanabilecekler.
Kastamonu Üniversitesi personel alımı ilanı! Ön Lisans mezunu personel alımı yapılacak! Kastamonu Üniversitesi personel alımı ilanı! Ön Lisans mezunu personel alımı yapılacak! Kastamonu Üniversitesi Ön Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, 8 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Peki, başvuru detayları ve şartları nelerdir?
Kamu Bankası Halkbank’tan düşük faizli acil kredi kampanyası Şubat 2023 Kamu Bankası Halkbank’tan düşük faizli acil kredi kampanyası Şubat 2023 Halkbank'tan ihtiyaç sahiplerine özel düşük faiz oranıyla acil destek kredi kampanyası geldi. Halk Bankası 200 bin TL’ye kadar destek kredi imkanı sunuyor. Detaylarını haberimizde....