Kamu Haberleri

KPSS 2022 Ön lisans başvuruları uzatıldı! KPSS 2022 Ön lisans başvuruları uzatıldı! Bugün ÖSM tarafından son dakika yapılan duyuruya göre KPSS ön lisans başvuru sürelerinin uzatıldığı kamuoyu ile paylaşıldı. KPSS 2022 Ön lisans başvuruları uzatıldı!
Emekli maaşına kredi borcu nedeniyle haciz uygulanır mı? Emekli maaşına kredi borcu nedeniyle haciz uygulanır mı? Emekli vatandaşların kredi borçlarını ödeyememesi durumunda emekli maaşlarının bloke edilip edilmeyeceği merak ediliyordu. Peki kredi borçlarının ödenmemesi durumunda emekli maaşlarına haciz gelir mi?
Diğer kurumlarda 34 bin TL promosyon ödenirken polislere 300 TL yatırılması tepkilere neden oldu Diğer kurumlarda 34 bin TL promosyon ödenirken polislere 300 TL yatırılması tepkilere neden oldu Polisler kendilerine ödenen 300 liralık promosyon ücretine isyan etti. Geçtiğimiz günlerde açıklanan rakamların yanına bile yaklaşmayan ücret polislerin isyan etmesine sebep oldu. Sosyal medya platformlarında kendilerine ödenecek promosyon ücretine sert tepki göstererek arttırılması istenildi.
Mobbinge uğrayan kamu personeli tazminat davası açabilir mi? Mobbinge uğrayan kamu personeli tazminat davası açabilir mi? Çalışma ortamında yaşanan baskılar sonucu olumsuz durumlara maruz kalan çalışanlar çoğu zaman işlerinden ayrılmak ya da psikolojik olarak yıpranmak durumunda kalmaktadır. Peki psikolojik mobbinge uğrayan bir kamu personeli tazminat davası açabilir mi?
Bekçilik için yeni düzenlemeler yayınlandı! Gündüz çalışma olurlarında değişikliğe gidildi Bekçilik için yeni düzenlemeler yayınlandı! Gündüz çalışma olurlarında değişikliğe gidildi Bekçilik ile ilgili alınan ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 81 ile gönderilen kararlar öğrenildi. İşte bekçilik ile ilgili alınan yeni kararlar...
TOKİ'den bu sabah açıklama geldi! 20 ilde 204 işyeri için açık arttırma yapılacak TOKİ'den bu sabah açıklama geldi! 20 ilde 204 işyeri için açık arttırma yapılacak Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)'den bu sabah yapılan açıklamalara göre 20 şehirde 204 işyeri için açık arttırma ile satış gerçekleştirileceği açıklandı. TOKİ'den bu sabah açıklama geldi! 20 ilde 204 işyeri için açık arttırma yapılacak
YKS 2022 yerleştirme sonuçları açıklandı! YKS 2022 yerleştirme sonuçları açıklandı! Milyonlarca adayın bu sene girmiş olduğu YKS sınavı tercih sonuçları bugün açıklandı. YKS 2022 yerleştirme sonuçları açıklandı!
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: sözleşmeli kadro yaygınlaştırılacak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: sözleşmeli kadro yaygınlaştırılacak Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son günlerde en merak edilen gelişmeler arasında yer alan sözleşmeli kadro ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: sözleşmeli kadro yaygınlaştırılacak
Bakan Nebati, Tarım Kredi marketlerinde yarından sonra başlayacak indirimler hakkında konuştu Bakan Nebati, Tarım Kredi marketlerinde yarından sonra başlayacak indirimler hakkında konuştu Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, yarından itibaren Tarım Kredi Kooperatif market zincirlerinden yarından sonra başlayacak olan 30'dan fazla temel gıda ürünlerinde uygulanılacak indirimler hakkında bilgi verdi. Vatandaşların mağdur olmaması için ciddi boyutlara ulaşacak indirimler yapılacak.
2022-2023 eğitime hazırlık ödeneği kaç TL yatacak? 2022-2023 eğitime hazırlık ödeneği kaç TL yatacak? Bugün ülke gündemine düşen sıcak gelişmelere göre eğitime hazırlık ödenekleri araştırılmaya başlandı. 2022-2023 eğitime hazırlık ödeneği kaç TL yatacak?
Sağlık Bakanlığı'ndan uyarı geldi! Yeni alerji belirtileri duyuruldu bu belirtiler varsa hemen hastaneye gidin Sağlık Bakanlığı'ndan uyarı geldi! Yeni alerji belirtileri duyuruldu Türkiye'de bugün Sağlık Bakanlığı tarafından gelen açıklama ile gözler o alerjiye çevrildi.  Sağlık Bakanlığı'ndan uyarı geldi! Yeni alerji belirtileri duyuruldu bu belirtiler varsa hemen hastaneye gidin
Kamu personeli için Ağustos ayı e-bordro yayınlandı! Kamu personeli için Ağustos ayı e-bordro yayınlandı! Türkiye'de merakla beklenen kamu görevlilerinin maaşlarının belli olacağı Ağustos ayı e-bordrosu yayınlandı. Kamu personeli için Ağustos ayı e-bordro yayınlandı!