Kamu Haberleri

25 Nisan gram, çeyrek, yarım, tam, Cumhuriyet altını fiyatları! Altın fiyatları zirveyi koruyor 25 Nisan gram, çeyrek, yarım, tam, Cumhuriyet altını fiyatları! Altın fiyatları zirveyi koruyor Altın fiyatları bugün yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından anlık olarak araştırılıyor. Bugün altın fiyatları hala zirveyi koruyor.
Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun vaatleri ortak! İkisi de kaldırılacak dedi: Seçimlerden sonra tamamen kalkacak Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun vaatleri ortak! İkisi de kaldırılacak dedi Sandığın 2 güçlü ismi olan Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan tarafından iki ortak vaat geldi.
MEB 45 bin öğretmen ataması sonuçları açıklandı! Öğretmen ataması sözlü sınav sonuçları açıklandı: İşte sorgulama ekranı MEB 45 bin öğretmen ataması sonuçları açıklandı! Öğretmen ataması sözlü sınav sonuçları açıklandı MEB 45 hbin örğetmen ataması hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Bu doğrultuda öğretmen ataması sözlü sınav sonuçları açıklandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok önemli kararlar! Bu sabah yayımlandı: İşte alınan kararlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok önemli kararlar! Bu sabah yayımlandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından birçok karara imza atıldı ve bu kararlar açıklandı.
Herkes bunu bekliyordu, sonunda oldu! ÖSYM'nin o sınavı artık yapılmayacak: Bu sabah açıklandı Herkes bunu bekliyordu, sonunda oldu! ÖSYM'nin o sınavı artık yapılmayacak Öğretmenlik Alan Sınavı ile ilgili önemli bir gelişme yaşandığı belirtilerek sınavın kaldırılacağı iddia edildi.
Adalet Bakanlığı İKM, katip, mübaşir alıyor! Personel alımı sayısı 22 bin 120'ye çıkarıldı: Önümüzdeki hafta başlıyor Adalet Bakanlığı İKM, katip, mübaşir alıyor! Personel alımı sayısı 22 bin 120'ye çıkarıldı Adalet Bakanlığına alınacak personel sayısının arttırıldığı belirtilerek geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bakanlığa 18 bin 500 personel alınacağını belirtmişti. Ancak bugün alım sayısının 22 bin 120 olduğu bildirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan bir müjdeyi daha duyurdu! Bundan sonra bu şekilde olacak: Flaş açıklama geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan bir müjdeyi daha duyurdu! Bundan sonra bu şekilde olacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan bir müjde daha vererek önemli değerlendirmelerde bulundu.
TİHEK güvenlik görevlisi alımı için başvurular 7 Nisan’da başlıyor! TİHEK güvenlik görevlisi alımı için başvurular 7 Nisan’da başlıyor! Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanlığı (TİHEK) kadrolu koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını ve başvuruların 7 Nisan'da başlayacağını duyurdu. Bu güvenlik alım ilanına KPSS’den en az 60 puan almış olan adayların başvuru yapabileceği belirtildi.
Cumhuraşkanı Erdoğan yeni atamalar yaptı! Resmi Gazete'de yayımlandı: O göreve Mehmet Aşık getirildi Cumhuraşkanı Erdoğan yeni atamalar yaptı! Resmi Gazete'de yayımlandı Resmi Gazete'de Cumhrubaşkanı Erdoğan'ın imzaladığı yeni karar yayımlandı. Bu karar kapsamında yeni atamalar yapıldığı ifade edildi.
EPDK'dan flaş karar! Fatura ve borcu olanlar dikkat: 31 Mayıs'a kadar ertelendi EPDK'dan flaş karar! Fatura ve borcu olanlar dikkat: 31 Mayıs'a kadar ertelendi Deprem bölgesinde faal veya kullanılabilir durumda olan bazı elektrik tüketicilerin sayaç okuma, fatura ve borç işlemlerini erteleme kararı alındığı belirtilerek Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun bu kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Bakan Koca beklenen haberi duyurdu! Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 personel alıyor: Süreç başladı, işte kadro dağılımı Bakan Koca beklenen haberi duyurdu! Sağlık Bakanlığı 42 bin 500 personel alıyor Sağlık Bakanı Fahrettin Koca çok önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Koca açıklamalarında 42 bin 500 yeni personel istihdamı için alım süreçlerinin başlatıldığını belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi az önce duyurdu! Herkes bunu bekliyordu: 45 bin atama yapılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi az önce duyurdu! Herkes bunu bekliyordu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan 45 bin atama müjdesi verdi.