İlan

Bursa Uludağ Üniversitesi 190 kişilik en az Lise mezunu Sağlık Personeli alımı yapacak! Bursa Uludağ Üniversitesi 190 kişilik en az Lise mezunu Sağlık Personeli alımı yapacak! Bursa Uludağ Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bursa Uludağ Üniversitesi Hastanesine Sağlık Personeli alınacak. Adaylarda aranan şartlar, kontenjan bilgisi yayımlandı. Peki, son başvuru tarihi ne zaman?
81 ilde 3 bin 386 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak! Başvurular bugün sona eriyor! 81 ilde 3 bin 386 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak! Başvurular bugün sona eriyor! Sağlık Bakanlığı bünyesindeki kamu hastanelerinde görevlendirilmek üzere 3 bin 386 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Adaylarda aranan şartlar ve kontenjan bilgisi de paylaşıldı. Peki, son başvuru tarihi ne zaman?
Kültür ve Turizm Bakanlığı 11 farklı alanda kamu işçi alımı yapacak! Kültür ve Turizm Bakanlığı 11 farklı alanda kamu işçi alımı yapacak! Kültür ve Turizm Bakanlığı, 11 farklı branşta açıktan kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. Hukuk Müşaviri, İç Denetçi, Avukat başta olmak üzere farklı alanlarda alım yapılacağı paylaşıldı. Peki, adaylarda aranan şartlar nelerdir?
PTT personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? PTT personel alımı başvuruları ne zaman başlayacak? Her yıl ya da iki sene de bir yapılan PTT personel alımı ile ilgili son gelişmeler adaylar tarafından yakından takip ediliyor. 2023 yılında da PTT personel alımının olup olmayacağı merak edilirken, gözler gelecek açıklamaya çevrildi.
KPSS’den 60 puanla belediyeye girmek mümkün! İşte belediyenin kadrosu ve başvuru şartları KPSS’den 60 puanla belediyeye girmek mümkün! İşte belediyenin kadrosu ve başvuru şartları Personel alımı yapacağını duyuran belediye personel alımı başvuru şartlarını ve tüm detayları paylaştı. Belediye bünyesine personel alımı ile ilgili detaylar haberimizin devamında sizlerle birlikte..
Son Dakika! Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: 30 bin 62 personel alınacak! Son Dakika! Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: 30 bin 62 personel alınacak! Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde sivil ve askeri personel alımı yapılacağını duyurdu. Bakan Akar’ın açıklamasına göre, 30 bin 62 personel alımı yapılacak.
O üniversite mülakatsız kamu personeli alımı yapacak! Son başvuru tarihi 27 Mart! O üniversite mülakatsız kamu personeli alımı yapacak! Son başvuru tarihi 27 Mart! Tarsus Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere Lise ve Ön Lisans mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı. Adaylarda aranan şartlar ve kontenjan bilgisi de paylaşıldı. Peki, adaylarda aranan şartlar nelerdir?
Dışişleri Bakanlığı KPSS şartsız personel alımı yapıyor! Son başvuru tarihi yarın! Dışişleri Bakanlığı KPSS şartsız personel alımı yapıyor! Son başvuru tarihi yarın! Dışişleri Bakanlığı, Yunanistan için Atina Büyükelçiliği bünyesindeki eksikliği tamamlamak için sözleşmeli personel alımı yapacak. Adaylarda KPSS şartı aranmadığı belirtildi. Peki, genel şartlar nelerdir?
Bakan Akar müjdeyi verdi: Alım süreci resmen başladı: MSB 30 binden fazla personel alımı yapıyor Bakan Akar müjdeyi verdi: Alım süreci resmen başladı: MSB 30 binden fazla personel alımı yapıyor Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar çok önemli açıklamalarda bulundu ve Bakan Akar açıklamalarında bu yıl 30 bin 62 personel alımı yapılacağını belirtti. Bakan Akar sürecin başladığını belirtti ve 2 Nisan tarihine dikkat çekti.
O üniversite 35 sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru için son 2 gün! O üniversite 35 sözleşmeli personel alımı yapacak! Başvuru için son 2 gün! Tarsus Üniversitesi'nden sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Ön lisans ve ortaöğretim mezunu olmak üzere farklı alanlarda 35 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular için son gün 27 Mart.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı mülakatsız personel alımı! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı mülakatsız personel alımı! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. Adaylarda aranan şartlar ve kontenjan bilgisi paylaşıldı. Peki, adaylarda aranan şartlar nelerdir? Son başvuru tarihi ne zaman?
Anayasa Mahkemesi Başkanlığı 15 sözleşmeli personel alımı ilanı! Anayasa Mahkemesi Başkanlığı 15 sözleşmeli personel alımı ilanı! Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, farklı alanlarda 15 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Peki, adaylarda aranan şartlar nelerdir? Hangi alanlarda alım yapılacak?