Finans

O markette dev indirim! Temel ihtiyaçlar çok uygun fiyatları ile raflara yerleştirildi! O markette dev indirim! Temel ihtiyaçlar çok uygun fiyatları ile raflara yerleştirildi! Market indirimlerinde fark oluşturacak indirim Şok marketlerinden geldi. Şok marketleri yeni indirimi ile neredeyse tüm ürünlerinde dev bir indirim yaptığını duyurdu. Her hafta yapılan indirimlere benzemeyen bu indirimde tüm ihtiyaçlar çok ucuza gelecek!
Merkez Bankası faiz kararı sonrası piyasalarda neler olacak? Ekonomistlerden ilk yorumlar... Merkez Bankası faiz kararı sonrası piyasalarda neler olacak? Ekonomistlerden ilk yorumlar... Merkez Bankası faiz kararı dün açıklandı. Açıklanan faiz oranında piyasa beklentilerine göre yükselişin olması gözleri piyasa verilerine çevirdi. Yükselen faiz oranları ile bankalarda durum ne olacak? Borsa ve diğer yatırım araçları önümüzdeki günlerde nasıl seyredecek?
QNB Mobil ile kredi kartı başvurularına cazip teklif! %0 Faizli Taksitli Avans fırsatı! QNB Mobil ile kredi kartı başvurularına cazip teklif! %0 Faizli Taksitli Avans fırsatı! QNB Mobil, müşterilerine özel bir kampanya düzenliyor. 01 Ağustos 2023 ile 30 Eylül 2023 tarihleri arasında mobil uygulama üzerinden QNB'ye katılan müşteriler, CardFinans veya CardFinans Xtra bireysel kredi kartı başvurusu yaptıklarında avantajlı bir teklifle karşılaşacaklar.
İş Bankası Maximum mobil kampanyası ile yakıt harcamalarında extra kazanç fırsatı! İş Bankası Maximum mobil kampanyası ile yakıt harcamalarında extra kazanç fırsatı! İş Bankası Maximum Mobil uygulaması, Opet ve Sunpet istasyonlarında geçerli bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında, 16 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında, tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri 4. Akaryakıt ya da otogaz alışverişine 90 TL MaxiPuan veriliyor.
Altın fiyatları hareketlendi! Eylül ayı son fırsat mı? Ekimde altında neler bekleniyor? Altın fiyatları hareketlendi! Eylül ayı son fırsat mı? Ekimde altında neler bekleniyor? Merkez Bankası Para Politikaları kurulunun faiz oranlarını yükseltmesiyle birlikte altın fiyatlarında hareketlilik yaşanmaya başladı. Uzmanlar, Eylül ayının ucuz altın için son fırsat olduğunu ve Ekim ayında altın fiyatlarında sert bir tırmanışın beklendiğini belirtiyor.
MEB ücretsiz öğle yemeği ücretini artırıyor! Yeni tabela ne kadar? MEB ücretsiz öğle yemeği ücretini artırıyor! Yeni tabela ne kadar? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ücretlerde güncellemeye gidildiğini açıklayarak kamuoyuna duyurdu. MEB öğrencilerin daha iyi beslenmesi adına öğrencilere sunulan öğle yemeği ödeneğini yükselttiğini açıkladı...
Büyük şehirlerdeki ev kiraları artık sürdürülebilir mi? Vatandaşlar küçük şehirlere akın ediyor! Büyük şehirlerdeki ev kiraları artık sürdürülebilir mi? Vatandaşlar küçük şehirlere akın ediyor! Yapılan analizler sonucunda büyükşehirlerden, daha küçük şehirlere taşınma sayısının arttığı gözlemlenirken, neden olarak ise büyük şehirlerde uygun fiyatta ev bulmanın neredeyse imkansız hale gelmesi vatandaşların bulunduğu şehitleri terk etmesine neden oluyor.
Rusya’nın yakıt ihracatını yasaklaması petrol fiyatlarını yükseltti Rusya’nın yakıt ihracatını yasaklaması petrol fiyatlarını yükseltti Rusya’nın yakıt ihracatını kısıtlaması, küresel arz sıkıntısına ilişkin endişeleri artırarak Brent ham petrol fiyatlarını yükseltti. Fed’in şahin tutumu ve ABD ham stoklarının düşmesi de petrol piyasasında etkili oldu. Petrol fiyatları önümüzdeki aylarda da yükselmeye devam edebilir.
Bakır Vadeli İşlemleri Güçlü Dolara ve Zayıf Endüstriyel Hissiyata Teslim Oldu Bakır Vadeli İşlemleri Güçlü Dolara ve Zayıf Endüstriyel Hissiyata Teslim Oldu Bakır vadeli işlemleri, güçlü dolar ve zayıf endüstriyel hissiyat nedeniyle Mayıs sonundan bu yana en düşük seviyesine geriledi. Piyasa oyuncuları, bakır açıklarının ve elektrifikasyon talebinin artacağına dair beklentilerini koruyor.
Sosyal Konut Projeleri ile Hükümetten Kira Artışlarına Ayrı Bir Sınır Getirildi! Sosyal Konut Projeleri ile Hükümetten Kira Artışlarına Ayrı Bir Sınır Getirildi! Konut kira fiyatlarındaki fahiş artışlara karşı hükümetin attığı adımlar, enflasyonla mücadele, sosyal konut projeleri ve tasarruf tedbirleri hakkında bilgi veren bir haber makalesi.
Merkez Bankası faiz kararı sonrası mevduat hesaplarında son durum ne oluyor? Faizler arttı mı? Merkez Bankası faiz kararı sonrası mevduat hesaplarında son durum ne oluyor? Faizler arttı mı? Merkez Bankası faiz kararı sonrasında bankalarda yaşanan hareketlilik gözleri mevduat hesaplarına çevirdi. Mevduat hesaplarında herhangi bir değişiklik oldu mu? İşte detaylar…
Akbank, İstanbul'da toplu ulaşımda %30 indirim kampanyası başlattı! Akbank, İstanbul'da toplu ulaşımda %30 indirim kampanyası başlattı! Akbank, İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için özel bir ulaşım kampanyası başlattı. Akbank müşterileri, Akbank VISA logolu temassız kartlarını kullanarak toplu taşıma araçlarında %30 indirimli seyahat edebilecek.