Finans

14 Mayıs öncesinde emekli maşlarına ek zam duyurusu! 4A, 4B, 4C emekli maaşlarına ek zam oranı belli oldu 14 Mayıs öncesinde emekli maşlarına ek zam duyurusu! 4A, 4B, 4C emekli maaşlarına ek zam Emekli vatandaşları için sevindiren haber dujyuruldu ve 4A, 4B, 4C emekli vatandaşlara ek zam haberi paylaşıldı.
Aile bazında ödeme başladı! Aileden sadece 1 kişi başvursun: 10 gün içinde 950, 1.100, 1.250 TL para alacaksınız Aile bazında ödeme başladı! Aileden sadece 1 kişi başvursun Aile Bakanlığı tarafından destek ödemelerinin başladığı bildirildi. Hane başına 950 TL, 1.100 TL ve 1.250 TL ödeme yapılacak.
Gram altın bir yükseldi pir yükseldi! Durdurulamıyor: Gram ve çeyrek altın çok sert yükseldi Gram altın bir yükseldi pir yükseldi! Durdurulamıyor: Gram ve çeyrek altın çok sert yükseldi Altın fiyatları hakkında vatandaşların ve yatırımcıların araştırmaları devam ederken bugün güncel fiyatların arttığı bildirildi.
2023 bayram ikramiyesi belli oldu! Emeklilere 1 ay sonra ödenecek bayram ikramiyesi açıklandı: İşte net ödeme tarihi 2023 bayram ikramiyesi belli oldu! Emeklilere 1 ay sonra ödenecek bayram ikramiyesi açıklandı Milyonlarca emekli vatandaşı yakından ilgilendiren haberin detayları belli olmaya başladığı belirtilerek 2023 emekli bayram ikramiyesi tutarlarının belli olduğu belirtildi. Peki ödemeler ne zaman yatacak?
Cüzdanında o banka kartı olanlara 200 TL veriliyor! 11 gün kaldı: Kesinlikle başvurunuzu yapın Cüzdanında o banka kartı olanlara 200 TL veriliyor! 11 gün kaldı: Kesinlikle başvurunuzu yapın Banka tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara 200 TL hediye edileceği bildirildi.
Türkiye'deki milyonlarca ev hanımına müjde! Emeklilik hakkı getirildi: SGK'dan duyuru yapıldı Türkiye'deki milyonlarca ev hanımına müjde! Emeklilik hakkı getirildi: SGK'dan duyuru yapıldı Ev hanımlarına emeklilik imkanı getirildiği belirtilerek ev hanımlarına emeklilik imkanı tanındığı bildirildi. Peki emekli olmak için ne yapılacak?
EYT'lilere bu sabah kötü haber duyuruldu! EYT Başkanı Özüpak açıkladı: EYT yasası yarım çıktı EYT'lilere bu sabah kötü haber duyuruldu! EYT Başkanı Özüpak açıkladı EYT mağdurları pazar günü yine eylemdeydi. EYT'liler hem aylık bağlama oranları, hem 3600 hem de çıraklık mağduriyetinin giderilmesini talep ettiler. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak bir açıklama yaptı.
Son  dakika 1 yıl geri ödemesiz kredi veriliyor! 0.79 faizle verilecek: Ödeme tablosu açıklandı Son dakika 1 yıl geri ödemesiz kredi veriliyor! 0.79 faizle verilecek: Ödeme tablosu açıklandı Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından destek paketleri hazırlandı ve kredilerin ayrıntıları bildirildi.
Bugün sadece söz verene 2.000 lira veriliyor! Beklenen duyuru yapıldı: Anında karta yatacak Bugün sadece söz verene 2.000 lira veriliyor! Beklenen duyuru yapıldı: Anında karta yatacak Halkbank Paraf tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya katılanlara anında 2 bin lira verileceği ifade edildi.
Facebook veya İnstagram kullananlara duyuru yapıldı! Bu şekilde kullanacaklar para ödeyecek Facebook veya İnstagram kullananlara duyuru yapıldı! Bu şekilde kullanacaklar para ödeyecek Facebook’un ana şirketi olan Meta, kullanıcıların kimliklerini doğrulayarak aylık 15 dolar ödeyerek Instagram ve Facebook’u mavi tik ile kullanabilecekleri ifade edildi.
Parası olan hemen o markete gitsin! 5 LT Komili ayçiçek yağı fiyatı dibe indirildi: Yetişen ürününü alacak Parası olan hemen o markete gitsin! 5 LT ayçiçek yağı fiyatı dibe indirildi: Yetişen ürününü alacak Ayçiçek yağında büyük indirim haberi duyuruldu. Bu kapsamda 5 litre ayçiçek yağı indirimi yapıldığı ifade edildi. Peki fiyatlar hangi seviyede?
Garanti Bankası emekli promosyon kampanyası! 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi! Garanti Bankası emekli promosyon kampanyası! 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi! Garanti Bankası 2023 Mart ayı emekli promosyon rakamlarını duyurdu. Vatandaşların yakından takip ettiği promosyon kampanyaları ile ilgili duyurular gelmeye devam ediyor. Peki, Garanti Bankası emekli promosyon tutarları ne kadar?