Eğitim

Öğrencileri ilgilendiren son dakika duyurusu! MEB kararını verdi: Pazartesi günü başlayacak Öğrencileri ilgilendiren son dakika duyurusu! MEB kararını verdi: Pazartesi günü başlayacak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer öğrencileri ilgilendiren bir açıklama yaptı. Bakan Özer açıklamalarında kademeli olarak başlayacağını belirtti.
A101 marketlerde yarın elektrikli moped satışa çıkıyor! 23 Mart 2023 A101 aktüel ürünler kataloğu! A101 marketlerde yarın elektrikli moped satışa çıkıyor! 23 Mart 2023 A101 aktüel ürünler kataloğu! A101, 23 Mart 2023 aktüel ürünler kataloğunu yayımladı. Bu perşembe mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve pek çok ürün indirimli fiyatlarıyla müşterinin beğenisine sunulacak. Peki, hangi ürünler indirime girdi?
Bakan Derya Yanık’tan açıklama! Mart ayı aile destek ödemeleri hesaplara yattı mı? Bakan Derya Yanık’tan açıklama! Mart ayı aile destek ödemeleri hesaplara yattı mı? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi bireylere ve dar gelirli ailelere destek ödemeleri sağlanmaya devam ediliyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çeşitli programlar kapsamında ödeme yapıyor.
İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri dikkat! Valilik dün gece karar aldı: Okullar tatil edildi İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri dikkat! Valilik dün gece karar aldı: Okullar tatil edildi Öğrencileri ve velileri yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı ve sosyal medya üzerinden bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda okulların tatil edildiği belirtilerek okulların tatil edildiği ilçeler de paylaşıldı.
Öğrencileri ilgilendiren çok önemli bir karar daha! Pazartesi gününden itibaren: Okullar 1 hafta daha tatil Öğrencileri ilgilendiren çok önemli karar alındı! Pazartesi gününden itibaren Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından 11 il deprem bölgesi ilan edilirken eğitime birçok yerde ara verildi. Henüz tüm okulların açılmaması sebebiyle “27 Mart’ta hangi illerde okullar açılacak?” sorusu ile ilgili araştırmaların hız kazandığı bildirildi.
Valiliklerden gece yarısı flaş karar! Birçok şehirde okullar tatil edildi: Tüm öğrencileri ilgilendiriyor MEB'den gece yarısı flaş karar! Birçok şehirde okullar tatil edildi: Tüm öğrencileri ilgilendiriyor Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartları nedeniyle öğrencleri ilgilendiren çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu kapsamda okulların tatail edildiği bildirildi.
Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! Milli Eğitim Bakanlığı yeni kararı açıkladı! Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! Milli Eğitim Bakanlığı yeni kararı açıkladı! Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren Milli Eğitim Bakanlığı’nın aldığı yeni karar açıklandı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından alınan bu yeni karar duyuruldu. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı’nın aldığı bu karar ne oldu?
MEB'den az önce flaş bir karar daha alındı! Öğrenciler dikkat: Bu yıl ilk defa olacak MEB'den az önce flaş bir karar daha alındı! Öğrenciler dikkat: Bu yıl ilk defa olacak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, LGS'ye girecek depremzede öğrencilerle ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.
Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! MEB'den flaş karar, tarih belli oldu: Bakan Özer az önce duyurdu Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiriyor! MEB çok önemli bir karar daha aldı Liseye geçecek öğrenciler merak içerisinde 2023 LGS sınav, başvuru ve sonuç tarihini araştırırken MEB'den kritik bir karar alındı. Bu karar Bakan Özer tarafından duyuruldu ve tarih paylaşıldı.
Bu sefer ki promosyon öğrenciye! İşte verilecek promosyon detayları! Bu sefer ki promosyon öğrenciye! İşte verilecek promosyon detayları! Bu kez sevinecek kişi öğrenciler olacak. Yapılan yardımlar sürerken öğrenciler için bir bildiri yayınlanmamıştı. Şimdi ise sevindirici haber onlar için geldi. Promosyon alacakları duyurulduktan sonra detaylar da merak konusu oldu. Peki ne kadar promosyon verilecek?
YKS başvuruları başladı! Bakın son tarih ne zaman? YKS başvuruları başladı! Bakın son tarih ne zaman? Milyonlarca öğrencinin beklediği YKS sınav başvurularında son durum ne oldu? Depremden sonra başvuru tarihinin güncel hali paylaşıldı mı? İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle.. 
ALES geç başvuruları ne zaman yapılacak? Alev geç başvuru tarihini kaçırmayın! ALES geç başvuruları ne zaman yapılacak? Alev geç başvuru tarihini kaçırmayın! Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitime Giriş Sınavı olarak bilinen ALES başvurularının başlayıp başlamadığı merak konusu oldu. Bu konuda yetkililerden gelen açıklamalar da bulunuyor. Peki başvuru tarihleri başladı mı?