Eğitim

KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman? İşte detaylar… KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman? İşte detaylar… KYK burs ve kredi başvuru tarihleri, şartları ve tutarları hakkında merak edilenler bu makalede. KYK burs ve kredi başvuru ekranı, nasıl açılır, nasıl başvurulur? İşte detaylar…
Ve sonunda beklenen sonuçlar açıklandı! ÖSYM az önce duyurdu: T.C. Kimlik Numaranızla hemen kontrol edin Ve sonunda beklenen sonuçlar açıklandı! ÖSYM az önce duyurdu Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda beklenen yerleştirme sonuçlarının açıklandığı belirtildi.
Eğitimde yeni yönetmelikle yeni dönemde önemli adımlar! Bakan Yusuf Tekin açıklıyor! Eğitimde yeni yönetmelikle yeni dönemde önemli adımlar! Bakan Yusuf Tekin açıklıyor! Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Ülke TV’deki Akşam Baskısı programında eğitim gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Tekin’in açıklamaları oldukça dikkat çekti. İşte açıklamalar…
Türkiye geneli tüm okullar için beklenen haber geldi! MEB son dakika duyurdu: 26 Aralık itibari ile başlıyor MEB son dakika duyurdu: 26 Aralık itibari ile başlıyor Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda 26 Aralık itibari ile başlayacağı ifade edildi.
Öğrencilere son dakika kararı! Yüz yüze eğitime ara verildi: Uzaktan eğitim yapılacak Öğrencilere son dakika kararı! O şehirde yaşayan öğrenciler için çok önemli bir karar verildi. Bu karar kapsamında yüz yüze eğitime ara verildiği belirtilerek eğitimin uzaktan yapılacağı ifade edildi.
Öğrencilere 2023-2024 eğitim dönemi karşılıksız burs müjdesi! VGM açıkladı! Başvurular başladı! Öğrencilere 2023-2024 eğitim dönemi karşılıksız burs müjdesi! VGM açıkladı! Başvurular başladı! Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan son bilgiye göre ortaöğretim, lise ve yükseköğretim kurumlarının öğrencilerine yeni dönem için burs başvuruları başladı.
Bakan Tekin, öğretmenlik kariyer basamakları sınavını doğru bulmuyor: İptal kararı mı geliyor? Bakan Tekin, öğretmenlik kariyer basamakları sınavını doğru bulmuyor: İptal kararı mı geliyor? Bakan Tekin, Öğretmenlik Kariyer Basamakları sınavıyla ilgili yeni bir açıklama yaparak, bu sınavın doğru olmadığını belirtti. Bu konuda açıklama yaptı.
Deprem sonrası uzaktan eğitim devam ediyor! İşte uzaktan eğitim kararı alınan üniversiteler! Deprem sonrası uzaktan eğitim devam ediyor! İşte uzaktan eğitim kararı alınan üniversiteler! Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Erol Özvar yeni eğitim ve öğretim dönemi ile ilgili alınan kararları açıklayarak, yeni eğitim-öğretim döneminde de uzaktan eğitime devam eden üniversitelerin listesini paylaştı.
MEB'den son dakika kararı! İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri dikkat: Bundan sonra kesinlikle yapılmayacak MEB'den son dakika kararı! İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri dikkat Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çok önemli bir karar verildi. Bu karar kapsamında okullarda belirlenen ortalamayı tutturamayanların kesinlikle sınıf geçemeyeceği belirtildi. Bu ortalamanın detaylarını aşağıda paylaştık.
Yeni üniversite dönemi başlıyor! Türk Eğitim Vakfı'ndan öğrencilere 9 ay 2500 TL burs fırsatı! Yeni üniversite dönemi başlıyor! Türk Eğitim Vakfı'ndan öğrencilere 9 ay 2500 TL burs fırsatı! Üniversite öğrencilerinin yeni dönem eğitim hazırlıkları başladı. Eğitim öğretim temposunun başlamasına da kısa bir süre kalırken öğrencilere burs ve yardım destekleri de gelmeye devam ediyor. Son burs duyurusu Türk Eğitim Vakfı’ndan geldi.
Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı! Kimler burs kazandı? Burslar ne zaman alınmaya başlayacak? Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı! Kimler burs kazandı? Burslar ne zaman alınmaya başlayacak? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen İOKBS Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı. Bu yıl 1 milyon 44 bin 846 öğrencinin katıldığı sınavın sonuçları, meb.gov.tr adresinden erişime açıldı.
YKS ek tercihleri gerçekleştirildi! Sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS ek tercihleri gerçekleştirildi! Sonuçları ne zaman açıklanacak? 17 Eylül tarihi itibariyle sona eren YKS ek tercih sonuçları tercih yapan adaylar tarafından merak konusu olurken, adaylar ÖSYM tarafından ”2023 YKS ek tercih sonuçları açıklandı.” İfadelerinin yer aldığı cümleyi heyecanla bekliyor