Gündem

Son dakika Mersin'de korkunç kaza oldu! Resmen can pazarı yaşandı, ölü ve yaralılar var: Yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı Son dakika Mersin'de korkunç kaza oldu! Resmen can pazarı yaşandı, ölü ve yaralılar var Mersin Anamur ilçesinde yağış ve sis nedeniyle kontrolden çıkan yolcu otobüsünün dağ yamacına çarptığı ve sonasında şarampole yuvrlandığı ifade edildi. Söz konusu kazada ilk belirlemelere göre ölü be çok sayıda kişinin yaralandığı bildirildi.
Son dakika AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu: Afet bölgesinde deprem oldu: İşte depremin şiddeti ve merkez üssü Son dakika AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu: Afet bölgesinde deprem oldu Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinden alınan bilgilere korkutan deprem oldu. Ayrıca depremin ayrıntıları da paylaşıldı.
Bakan Derya Yanık personel alımı hakkında açıklama yaptı! Mülakat yapılmayacak! Bakan Derya Yanık personel alımı hakkında açıklama yaptı! Mülakat yapılmayacak! KPSS puanı baz alınarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sözleşmeli personel alınacak. Bakan Derya Yanık konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.  KPSS puanıyla personel alımı.
ŞOK marketlerde ankastre seti, bisiklet, scooter satışa çıktı! ŞOK aktüel kataloğu! ŞOK marketlerde ankastre seti, bisiklet, scooter satışa çıktı! ŞOK aktüel kataloğu! Şok marketlerinden yeni indirimler kataloğu yayımlandı. Her hafta yayımladığı kataloglarına bir yenisini daha ekleyen Şok marketlerinde bu hafta neler var?
30 ilde kuvvetli yağış bekleniyor! Meteoroloji o ilde yaşayanları uyardı! 30 ilde kuvvetli yağış bekleniyor! Meteoroloji o ilde yaşayanları uyardı! Meteoroloji uzmanlarından yeni bir uyarı daha geldi. Uzmanların yaptığı son açıklamalara göre 30 il için hava şartlarında uyarılar yapıldı. Meteoroloji uzmanları 30 il için uyarılar yaptı. Sağanak yağışın etkili olacağı bildirildi.
Yeni İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya kimdir? Ali Yerlikaya kaç yaşında? Ali Yerlikaya hangi görevleri yaptı? Yeni İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya kimdir? Ali Yerlikaya kaç yaşında? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni kabinyei açıkladı ve İçişleri Bakanı'nın Ali Yerlikaya olduğunu duyurdu.
Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek oldu! Ekonominin yeni sahibi Mehmet Şimşek kimdir? Mehmet Şişek kaç yaşında? Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek oldu! Ekonominin yeni sahibi Mehmet Şimşek kimdir? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hazine ve Maliye Bakanı olarak Mehmet Şimşek'i açıkladı.
Son dakika Hakan Fidan Dışişleri Bakanı oldu! Hakan Fidan kimdir? Hakan Fidan hangi görevleri yaptı? Son dakika Hakan Fidan Dışişleri Bakanı oldu! Hakan Fidan kimdir? Hakan Fidan hangi görevleri yaptı? Hakan Fidan Dışişleri Bakanı oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabine üyelerini açıkladı ve Hakan Fidan'ın Dışişleri Bakanı olduğunu belirtti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan oldu! Vedat Işıkhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan oldu! Vedat Işıkhan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Vedat Işıkhan getirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan az önce yeni kabine üyelerini açıkladı.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş oldu! Mahinur Özdemir Göktaş kimdir? Kaç yaşında? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş oldu! Mahinur Özdemir Göktaş kimdir? Cumhurbaşkanı erdoğan yeni kabineyi açıkladı. Bu doğrultuda Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı'nın Mahinur Özdemir Göktaş olduğunu paylaştı.
Son dakika: Yeni Adalet Bakanı Yılmaz Tunç oldu! Yılmaz Tunç kimdir? Yılmaz Tunç kaç yaşında? Son dakika: Yeni Adalet Bakanı Yılmaz Tunç oldu! Yılmaz Tunç kimdir? Yılmaz Tunç kaç yaşında? Cumhurbaşkanı erdoğan yeni kabineyi açıkladı ve Adalet Bakanı'nın Yılmaz Tunç olduğunu paylaştı.
Yeni kabine belli oldu! Yeni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz kimdir? Yeni kabine belli oldu! Yeni Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz kimdir? Cumhurbaşkanı erdoğan yeni kabineyi açıkladı. Bu doğrultuda Cumhurbaşkanı Erdoğan Cevdet Yılmaz'ın yeni Cumhurbaşkanı Yardımcısı olduğunu belirtti.