Gündem

Petlas ihracat artışı sağladı! Petlas’tan milyon dolarlık yatırım açıklaması! Petlas ihracat artışı sağladı! Petlas’tan milyon dolarlık yatırım açıklaması! Birçok firmadan gelen zarar haberlerinin yanı sıra, 2022 yılında başarılı stratejileri ile ihracatta artış yaşadığını açıklayan Petlas, yeni yatırımlar yapacağının haberini verdi.
Covid-19 salgını ciddiyetini koruyor! Bulaşıcılık devam ediyor! Covid-19 salgını ciddiyetini koruyor! Bulaşıcılık devam ediyor! Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını can almaya devam ediyor. Tedbirlerin rahatlatılması, kişilerde her ne kadar salgının bittiği yönünde bir algı oluştursa da Dünya Sağlık Örgütü bunun tam tersini söylüyor.
Hacca gidecekler için son günler! Başvurular sona eriyor! Hacca gidecekler için son günler! Başvurular sona eriyor! 2023 yılı için hac başvuruları sona eriyor. Pandemi nedeni ile 2020 yılında hacca gitmeye hak kazanan kişilerin, hac ziyaretleri iptal edilmişti. Bu sene bu kişiler, kuralara katılmadan hacca gidebilecek.
Haber az önce son dakika paylaşıldı! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti: Genç yaşta 45 yaşında hayatını kaybetti Haber az önce son dakika paylaşıldı! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti: Kanserle savaşıyordu Bugün gelen acı habere göre kanserle mücadele eden ünlü oyuncudan acı haber geldi. Oyuncunun hayatını kaybettiği paylaşıldı.
Mahkeme itirazı reddetti! Sahte Doktor Ayşe Özkiraz tutuklandı! Mahkeme itirazı reddetti! Sahte Doktor Ayşe Özkiraz tutuklandı! Sahte doktor konusu gündemde oldukça ses getirmişti. Ayşe Özkiraz’ın diplomasız doktorluk yaptığı, aynı hastanede görev alan doktorların şüphesi ve şikayeti üzerine ortaya çıkmıştı. Ayşe Özkiraz, sahte doktorluk nedeni ile mahkemeye çıkartıldı.
Yunanistan’a ait F-4 tipi savaş uçağı düştü! Aramalar devam ediyor! Yunanistan’a ait F-4 tipi savaş uçağı düştü! Aramalar devam ediyor! Yunan medyasından gelen habere göre, bugün sabah saatlerinde Yunanistan’a ait bir savaş uçağı düştü. Yapılan açıklamalara göre savaş uçağının sabah saat 10:30 civarında düştüğü öğrenildi.
Pakistan’da camiye saldırı düzenlendi! Çok sayıda kişi hayatını kaybetti! Pakistan’da camiye saldırı düzenlendi! Çok sayıda kişi hayatını kaybetti! Pakistan’da camide meydana gelen patlamada birçok polis hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden kişi sayısı 28 olarak duyuruldu. Polis karakolu yakınındaki camiye düzenlenen saldırıda hedefin de polisler olduğu duyuruldu.
EYT meclise geldi! EYT için son günler! EYT meclise geldi! EYT için son günler! Milyonlarca kişiyi ilgilendiren EYT düzenlemesi bugün meclise sunuldu. Meclisten çıkacak karar ile sona gelinecek EYT düzenlemesi ile iki milyondan fazla kişinin emeklilik hayali gerçek olacak.
İşten çıkarmalar devam ediyor! Philips açıkladı: 6 bin kişi işsiz kalacak! İşten çıkarmalar devam ediyor! Philips açıkladı: 6 bin kişi işsiz kalacak! Dünya genelinde birçok büyük şirket artan maliyetler nedeni ile bazı önlemler almaya başladı. Geçtiğimiz günlerde aralarında birçok teknoloji devinin de yer aldığı şirket, aldığı finansal önlemlerini açıkladı.
Pakistan'dan yine acı haber geldi! Camiye kanlı saldırı gerçekleştirildi: Çok sayıda ölü, yüzlerce yaralı var Pakistan'dan yine acı haber geldi! Camiye kanlı saldırı gerçekleştirildi: Çok sayıda ölü var Pakistan'ın Hayber Pahtunhva eyaletindeki bir camiye öğle namazı esnasında intihar saldırısı düzenlendi. Bu saldırıda 32 kişinin hayatını kaybettiği 150 kişinin yaralandığı ifade edildi.
Boris Johnson’dan bomba gibi itiraf! Putin tehdit etmiş! Boris Johnson’dan bomba gibi itiraf! Putin tehdit etmiş! Önümüzdeki ay bir yılını tamamlayacak olan Rusya Ukrayna savaşı dünya gündemini sarsacak gelişmeler ile devam ediyor. On bir aydır devam eden savaşa ilişkin gelişmeler yeni yeni açıklanıyor.
Vatandaşlara ilaç müjdesi! Bakan Koca açıkladı! Vatandaşlara ilaç müjdesi! Bakan Koca açıkladı! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, piyasada yaşanan ilaç sıkıntısına dair açıklamalarda bulundu. Uzun süredir vatandaşlar ilaç bulma konusunda büyük bir sıkıntı yaşıyor. Bu konuya dair Bakan Koca açıklamalarda bulundu.