Ekranların tozu pası silindi! Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümüyle rekor kırdı!

Başrolünde Oktay Kaynarca'nın oynadığı yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümü ile birlikte ortalığı birbirine kattı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Oktay Kaynarca yeni dizisi ile ekranlara geri çıktı. Ekranların tozu pası silindi! Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümüyle rekor kırdı!

Ekranların tozu pası silindi! Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümüyle rekor kırdı!

Ekranların tozu pası silindi! Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümüyle rekor kırdı! Başrolünde Oktay Kaynarca'nın oynadığı yeni dizi Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümü ile birlikte ortalığı birbirine kattı. Uzun süredir ekranlarda yer almayan Oktay Kaynarca yeni dizisi ile ekranlara geri çıktı. Türk televizyon tarihinde Kurtlar Vadisi ile başlayan dönemeçte Çakır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca yıllar sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sonrasında ise yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam ile dizi serüvenine devam ediyor. Buna göre ise başarılı oyuncu ve dizinin ilk bölüm karneleri yayınlandı.

REKOR GİBİ REKOR

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ilk bölümü TOTAL'de 8,23 izlenme oranı ve 23,28 izlenme payı, AB'de 5,90 izlenme oranı ve 18,68 izlenme payı ve 20+ABC1'de 7,80 izlenme oranı ve 21,00 izlenme payı ile birlikte 3 kategoride de zirvede ki yerini aldı.

Bu gelişmeler ile birlikte Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni sezonda ilk kez bu kadar yüksek reytinge ulaşan ilk dizi oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 1. Bölüm etiketi #BBCS  ve dizi adı olan #BenBuCihanaSığmazam bölüm başladıktan kısa bir süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi! #BenBuCihanaSığmazam twitter Türkiye Trending Topics listesinde ikinci sırada yer alırken #BBCS  üçüncü sıraya kadar yükselerek bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİ İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekranların tozu pası silindi! Ben Bu Cihana Sığmazam ilk bölümüyle rekor kırdı!

Cezayir Türk, 15 yıl önce öldü gösterilerek Temur Turan adıyla Özbekistan’a gitti. Mecburen gittiği Özbekistan’da yeni bir yaşam kurdu. Orada eşi ve çocuğuyla kurduğu hayatta aklında hep geride bıraktığı diğer ailesi vardı.

İstanbul’daki kızının kaçırılmasıyla Cezayir Türk, geri dönmek zorunda kaldı. Cezayir’in 15 yıl sonra birdenbire ortaya çıkmasıyla İstanbul’daki aile hem büyük bir şok hem de sevinç yaşadı.

Yalnızca aile değil, 15 yıl önce İstanbul’u terk edip giden “Şehrin Sahibi”nin geri dönüşü, düşmanlarını rahatsız etti. Cezayir, şimdi hem bir yandan on beş yıllık yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, yeniden kabulünü sağlamak, hem gelişiyle rahatsızlık verdiği mafya gruplarıyla mücadele etmek, hem de CIA’in tuzaklarından kendisini ve ailesini korumak zorundadır.