Son dakika torba yasaya girdi: O ceza ve borçlara af gelecek: Torba yasada 80 madde var

Son dakika torba yasaya girdi: O ceza ve borçlara af gelecek: Torba yasada 80 madde var
Meclis'e sunulan 80 maddelik torba yasa teklifi içerisine bazı maddeler de eklendi. Bu doğrultuda GSS prim borçlarının düzenlenmesine ilişkin bir madde yer aldığı teklif onaylanırsa da GSS prim borçlularına af gelecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunulan 80 maddelik torba yasa teklifi içinde yer alan 54. madde, Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçlarına af getiriyor. Affın kapsamında, 1 Ocak 2014 öncesi GSS prim borcu olanlar yer alıyor. Bu düzenleme ile ödenmemiş primler, cezalar ve gecikme zamlarından vazgeçilecek.

Torba Yasada Önemli Değişiklik

TBMM'ye sunulan torba yasa teklifi, içerisinde yer alan 54. madde ile Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçlarına affı getiriyor. Özellikle 1 Ocak 2014 öncesi döneme ait borçları kapsayan bu düzenleme, milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Detaylar haberimizde.

Torba Yasada GSS Prim Borçlarına Özel Düzenleme

TBMM'ye sunulan torba yasa teklifi, GSS prim borçlarına ilişkin önemli bir düzenlemeyi içeriyor. 54. madde kapsamında yer alan bu düzenleme ile 1 Ocak 2014 öncesi GSS prim borcu olanlara af getiriliyor. Affın detayları ve kimlerin yararlanabileceği haberimizde.

GSS Prim Borçlarına Af Geliyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunulan torba yasa teklifi içerisinde yer alan 54. madde, Genel Sağlık Sigortası (GSS) prim borçlarına af getiriyor. 1 Ocak 2014 öncesi borçluların yararlanabileceği bu düzenleme ile ödenmemiş primlerden vazgeçilecek.

GSS Prim Borçları İçin Yapılandırma

Meclis'e sunulan torba yasa teklifi, GSS prim borçlarına özel düzenlemeler içeriyor. 54. madde kapsamında yer alan bu düzenleme ile 1 Ocak 2014 öncesi GSS prim borcu olanlar için affın yolu açılıyor. Yapılandırma detayları haberimizde.

Torba Yasada Hangi Değişiklikler Var?

Meclis'e sunulan torba yasa teklifi, GSS prim borçlarına af getiren önemli bir düzenlemeyi içeriyor. 54. madde ile özellikle 1 Ocak 2014 öncesi döneme ait borçları kapsayan affın detayları ve kimlerin yararlanabileceği haberimizde.