MEB 45 bin öğretmen ataması sonuçları açıklandı! Öğretmen ataması sözlü sınav sonuçları açıklandı: İşte sorgulama ekranı

MEB 45 bin öğretmen ataması sonuçları açıklandı! Öğretmen ataması sözlü sınav sonuçları açıklandı: İşte sorgulama ekranı
MEB 45 hbin örğetmen ataması hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Bu doğrultuda öğretmen ataması sözlü sınav sonuçları açıklandı.

MEB'den yapılan duyuruda, 45 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin başvuru yapan adayların sözlü sınav sonuçlarının erişime açıldığı bildirildi.

SONUÇLAR AÇIKLANDI 

45 bin sözleşmeli öğretmen alımına ilişkin başvuru yapan adayların sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı son dakika duyuruldu.

1 EYLÜL'DE GÖREVLERİ BAŞLAYACAK 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada 2-6 Mayıs'ta alınacak ve atama sonuçları ise 8 Mayıs'ta duyurulacağı belirtilerek 1 Eylül'den itibaren okullarda görevlerin başlayacağı ifade edildi.

YAPILAN DUYURU 

Konu ile ilgili olarak yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Adaylar, sözlü sınav sonuçlarını e- Devlet Kapısı üzerinden öğrenebilecek. Adayların atama tercihleri, 2-6 Mayıs'ta alınacak ve atama sonuçları ise 8 Mayıs'ta duyurulacak. Öğretmenler, 1 Eylül'den itibaren okullarında görevlerine başlayacak"

Sonuçlar için TIKLAYIN.