Kızılay’dan Lise mezunu Çağrı Merkezi Personel alımı! KPSS şartı yok!

Kızılay’dan Lise mezunu Çağrı Merkezi Personel alımı! KPSS şartı yok!
Kızılay personel alımı ilanı paylaşıldı. Lise mezunu Çağrı Merkezi personeli alımı yapılacak. Adaylarda aranan şartlar ve başvuru detayları da paylaşıldı. Personel alımlarda KPSS puanı şartı aranmıyor. Peki, personel alımında son başvuru tarihi ne zaman?

Kızılay bünyesinde istihdam edilmek üzere sağlık alanında Çağrı Merkezi personeli alımı yapılacak. Adaylarda aranan genel şartlar, kontenjan bilgisi ve başvuru tarihleri de paylaşıldı. Adaylarda KPSS puanı şartı aranmaksızın Lise mezunu personel alımı yapılacak. İşte haberin tüm detayları…

Kızılay personel alımı kontenjan bilgisi

Kızılay Sağlık A.Ş. biriminde İstanbul- Anadolu Yakası’nda bulunan merkezde Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi personeli alımı yapılacak. Adaylarda aranan bazı şartlar bulunmaktadır.

Kızılay personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Adayların en az Lise mezunu olmaları gerekir. Tercihen sağlık sektöründen tecrübesi bulunan adaylar ve Check-up satış ve kampanya tanıtımında deneyimi olan adaylar tercih edilmektedir. Yapıcı ve pozitif iletişim becerisine sahip olmak gerekir. Dinamik ve gelişime açık adaylar aranmaktadır. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adaylara seyahat engelinin olmaması gerekmektedir.

Başvuruları nasıl ve ne zaman yapılacak?

Kızılay bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak olan personel alımında adayların başvuru işlemlerini sadece elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar, Kızılay Kariyer adresine kayıt olduktan sonra CV gönderecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara geri dönüş sağlanacağı belirtildi. Adaylarda aranan genel şartlar paylaşıldı ve şartları sağlayanlar başvuru işlemlerine başlayabilirler.

Kızılay personel alımı başvuruları 17 Mart 2023 tarihi itibarıyla başladı. Başvurular 17 Mayıs 2023 tarihine kadar devam edecek. Adayların belirtilen bu süre içerisinde başvuru işlemlerine online olarak tamamlamaları gerekmektedir. Adaylar için başvuru adresi de belirtildi. Başvuru adresi şu şekildedir:

https://basvuru.kizilaykariyer.com/52lk8va5wgulwnblhyssg8e5ks.job adayların bu adres üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekir.