Gaziantep Üniversitesi 384 sözleşmeli personel alımı! Yazılı ve sözlü sınav yok, tek şart KPSS!

Gaziantep Üniversitesi 384 sözleşmeli personel alımı! Yazılı ve sözlü sınav yok, tek şart KPSS!
Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli person alımı yapılacağı duyuruldu. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre 384 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alımda herhangi bir yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmayacak, sadece KPSS şartı var. Başvuruda istenilen belgeler ve kontenjan bilgisi de paylaşıldı.

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı kadrolarda 384 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Hemşire, Sağlık Teknikeri, Büro Personeli ve daha başka kadrolar için yapılacak alımlarda 2022 yılı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınacak. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Personel alımı kontenjan bilgisi

  • Lisans mezunu: 80 Hemşire, 8 Büro Personeli, 1 Diğer Sağlık Personeli, 1 Biyolog,
  • Ön Lisans mezunu: 9 Büro Personeli, 31 Sağlık Teknikeri,  4 Tekniker,
  • Ortaöğretim mezunu: 100 Hemşire, 111 Destek Personeli, 3 Diğer Sağlık Personeli, 31 Koruma ve Güvenlik Personeli (erkek) ve 5 Koruma ve Güvenlik Personeli (kadın) olmak üzere toplam 384 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvuruda istenilen belgeler

a) Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu,

b) 2022 KPSS Sonuç Belgesi,

c) 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır),

d) Koruma ve Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

e) Deneyim istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümü ile birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (ıslak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.) SGK hizmet dökümünde e-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilecektir. SGK hizmet dökümünde yer alan meslek kodu ile tecrübe istenilen pozisyonun uyumlu olması şarttır.

f) Sertifika/Belge istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,

g) Askerlik Belgesi (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.),

h) Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.),

i) Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.),

j) Ehliyet istenilen pozisyon için sürücü belgesi,

k) Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.).

Başvuru tarihleri

Başvurular, 16-26 Mart 2023 tarihleri arasında yapılabilecek. Adaylar,  0342 317 1310 – 0342 317 1303 numaralı telefonlardan başvuru kanalları hakkında gerekli bilgiyi alabilecek.