BAŞVURU EKRANI AÇILDI: Devlet Hastanesine 431 işçi, memur, sağlık personeli alınıyor: İşte şartlar

BAŞVURU EKRANI AÇILDI: Devlet Hastanesine 431 işçi, memur, sağlık personeli alınıyor: İşte şartlar
Kamu kurumunda iş arayanlar için Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yeni bir personel alım duyurusu geldi. Resmi Gazete'de bugün yayımlanan ilana göre devlet hastanesine 431 işçi, memur ve sağlık personeli alımı yapılacak. KPSS puan şartının esas olduğu alımlarda şartlar haberimizde!

Gelen son habere göre İnönü Araştırma Hastanesi, sağlık hizmetlerinde kalite yükseltmek amacı ile bünyesine 431 personel alıyor. Çeşitli meslek grupları içerisinden yapılacak olan alımlarda adayların taşıması gereken şartlar ve ilan detayları Resmi Gazete’de yer aldı.

Malatya İnönü Araştırma Hastanesi’ne işçi alımı yapılacak. Büro memuru, işçi, teknisyen, sağlık personeli gibi farklı meslekler için yapılacak personel alımında adayların KPSS puanının olması gerekiyor. Başvurular ise bugün başladı haziran ayına kadar devam edecek.

DEVLET HASTANESİ PERSONEL ALIMI

Malatya’da bulunan İnönü Araştırma Hastanesi’ne 431 sürekli personel alımı yapılacak. Adayların taşıması gereken şartlar ve ilan detayları bu sabah saatlerinde Resmi Gazete’de yayımlandı.

ALIM YAPILACAK MESLEKLER BELLİ OLDU

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan personel alımında hastaneye alımı yapılacak meslekler şu şekilde ifade edildi:

Hemşire – 111 Kadro

Destek Personeli – 297 Kadro

Sağlık Teknikeri – 35 Kadro

Fizyoterapist – 1 Kadro

Sağlık Fizikçisi – 1 Kadro

Diyetisyen – 2 Kadro

Psikolog – 2 Kadro

Kütüphaneci – 1 Kadro

Büro Personeli – 17 Kadro

Sistem Programcısı – 1 Kadro

Mühendis – 3 Kadro

Programcı – 2 kadro

Tekniker – 6 Kadro

Teknisyen – 20 Kadro

Güvenlik Görevlisi – 30 Kadro

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvuru şartları, alım yapılacak mesleklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak en temel şart KPSS puan türüne sahip olmak. Taban puan şartı ile birlikte istenilen şartları sağlayan adaylar 24 Mayıs ve 7 Haziran tarihleri arasında başvuruda bulunabilecek. Başvuruların İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Büroya şahsen yapılması gerektiği ifade edildi.

İlan şartları ve istenilen belgelere ulaşmak için BURAYA TIKLAYIN