Zeytin Dalı bölgesi için duyuruldu! Çok ağır darbe vuruldu: MSB açıkladı

Zeytin Dalı bölgesi için duyuruldu! Çok ağır darbe vuruldu: MSB açıkladı
Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı operasyon bölgesinde yürütülen terörle mücadele çalışmaları kapsamında 6 PKK/YPG mensubunun etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütleriyle mücadelede gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, TSK, dağlarda ve vadilerde terörist avına kararlılıkla devam ediyor. Bu operasyonlarda Zeytin Dalı bölgesinde belirlenen hedefler doğrultusunda önemli bir başarı daha elde edildi.

Zeytin Dalı Bölgesinde Operasyon

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan bilgilendirmeye göre, Zeytin Dalı harekât bölgesinde tespit edilen 6 PKK/YPG teröristi etkisiz hale getirildi. Bu operasyon, terörle mücadele kapsamında atılan önemli adımlardan biri olarak kaydedildi. TSK, bölgede güvenliği sağlama ve terör tehdidini ortadan kaldırma konusunda kararlılığını sürdürüyor.

Terörle Mücadelede Kesintisiz Çaba

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, terör ve teröristlerle mücadeledeki azmi ve kararlılığı dikkat çekiyor. Gece gündüz demeden sürdürülen operasyonlarla teröristlerin hareket alanı daraltılıyor. Dağ bayır demeden yürütülen bu mücadele, Zeytin Dalı bölgesindeki başarılarla devam ediyor. Son operasyonda etkisiz hale getirilen 6 terörist, bu kararlılığın bir göstergesi olarak öne çıkıyor.