Taşlı sopalı seçim kavgası! Ölü ve çok sayıda yaralı var

Taşlı sopalı seçim kavgası! Ölü ve çok sayıda yaralı var
Diyarbakır'ın Sur ilçesine bağlı Ağaçlıdere Mahallesi'nde, muhtarlık seçimi sırasında çıkan kavgada bir kişi hayatını kaybederken çok sayıda yaralı olduğu bildirildi.

Diyarbakır'ın Sur ilçesine bağlı Ağaçlıdere Mahallesi'nde, muhtarlık seçimi sırasında çıkan kavgada bir kişi hayatını kaybetti, on bir kişi yaralandı. Oy verme işlemleri esnasında başlayan tartışma, silahlı, taşlı ve sopalı bir kavgaya dönüştü.

Taraflar arasındaki muhtarlık tartışması, kısa sürede şiddet olayına dönüştü. Kavgada silahlar, taşlar ve sopalar kullanıldı. Bu şiddet olayında bir kişi yaşamını yitirirken, on bir kişi de yaralandı.

Ambulanslar Taşlandı

Olayın büyümesi üzerine bölgeye sevk edilen ambulanslar, taşlı saldırıya maruz kaldı. İki ambulans da taşlar nedeniyle hasar gördü. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından hastanelere kaldırıldı.

Güvenlik güçleri, kavgayı sonlandırmak ve olaya müdahale etmek için bölgeye sevk edildi. Jandarma ekipleri, tarafları dağıtmak ve olayı kontrol altına almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bölgeye Takviye Jandarma Ekipleri

Olayın büyümesi üzerine bölgeye takviye jandarma ekipleri sevk edildi. Otobüslerle gönderilen ek ekipler, güvenlik sağlamak ve olaya müdahale etmek için çalışmalara katıldı.