Sokaklar 10 dakikada göle döndü! Çok etkili oluyor: Evden çıkmayın

Sokaklar 10 dakikada göle döndü! Çok etkili oluyor: Evden çıkmayın
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen ani ve şiddetli yağmur, hayatı olumsuz etkiledi.

Sağanak yağışın şiddetiyle bazı sokaklar adeta göle döndü. Özellikle rögar kapaklarından taşan sular, sokakları bir nehir gibi doldurdu. Bu durum sürücülerin ilerlemesini zorlaştırdı.

Aniden bastıran şiddetli yağmur, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde hayatı olumsuz etkiledi. Sağanak yağışın şiddetiyle bazı sokaklar adeta dereye döndü. Rögar kapaklarından taşan sular, sokakları bir nehir gibi kapladı. TESKİ ekipleri, suyun tahliyesi için rögar kapaklarını açarken, sürücüler ise dere gibi akan su nedeniyle ilerlemekte güçlük çekti.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen şiddetli yağmur, aniden bastı. Yağmurun etkisiyle sokaklar göle döndü. Rögar kapaklarından taşan sular, adeta bir nehir gibi aktı. TESKİ ekipleri, suyun tahliyesi için rögar kapaklarını açtı. Ancak, sürücüler dere gibi akan su nedeniyle ilerlemekte güçlük çekti.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen şiddetli yağmur, hayatı olumsuz etkiledi. Sağanak yağışın şiddetiyle bazı sokaklar dereye döndü. Rögar kapaklarından taşan sular, sokakları adeta bir nehir gibi kapladı. TESKİ ekipleri, suyun tahliyesi için rögar kapaklarını açtı. Ancak, sürücüler dere gibi akan su nedeniyle ilerlemekte güçlük çekti.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde yaşanan şiddetli yağmur, aniden bastı. Yağmurun etkisiyle sokaklar göle döndü. Bazı sokaklarda rögar kapaklarından taşan sular, adeta bir nehir gibi aktı. TESKİ ekipleri, suyun tahliyesi için rögar kapaklarını açarak önlem aldı. Ancak, sürücüler dere gibi akan suyun etkisiyle ilerlemekte zorlandı.