Polis karakolunda dehşet yaşandı! Polis memuru meslektaşlarına kurşun yağdırdı: Şehitlerimiz var

Polis karakolunda dehşet yaşandı! Polis memuru meslektaşlarına kurşun yağdırdı: Şehitlerimiz var
Adıyaman'da bir polis memuru, karakoldaki meslektaşlarına ateş açarak iki polisi şehit etti. Olayda şüpheli polis, meslektaşları tarafından etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı.

Adıyaman'ın Altınşehir ilçesindeki Şehit Ahmet Yıldırım Polis Merkezi'nde meydana gelen olayda, bir polis memuru, karakoldaki meslektaşlarına silahla saldırdı. Polis merkezinde büyük panik yaşandı.

İçişleri Bakanı Açıkladı: 2 Polis Şehit

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, polis memuru S.U.Ş.'nin kendi beylik silahıyla Polis Merkezi Amiri K.Ü. ve Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipler Amiri G.Ö.'yü yaraladığını belirtti. Olayda şehit olan polis memurlarına Allah'tan rahmet dileyen Bakan Yerlikaya, ailelerine başsağlığı ve sabır diledi.

Şüpheli Polis Gözaltında: Adli ve İdari Tahkikat Başlatıldı

Olayın ardından gözaltına alınan polis memuru S.U.Ş., adli makamlara sevk edildi. Adıyaman Valiliği, olayla ilgili adli ve idari tahkikatın başlatıldığını duyurdu. Polis merkezindeki diğer personelin durumu ise güvenlik güçleri tarafından inceleniyor.

Adıyaman'da Hüzünlü Gelişme

Adıyaman'da meydana gelen bu olay, bölgede büyük üzüntü yarattı. Şehit düşen polis memurları için başta aileleri olmak üzere, Türkiye genelinde taziye mesajları yayımlandı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.