Otoyolda ortalık bir anda savaş alanına döndü! Yaralılar var

Otoyolda ortalık bir anda savaş alanına döndü! Yaralılar var
Kars'ta gerçekleşen bir trafik kazasında, dört kişi yaralandı ve yaralılar ambulanslarla hastanelere sevk edildi.

Kaza, Cumhuriyet köyü kavşağında meydana geldi. Bir süt firmasına ait kamyonet ile bir otomobilin çarpışması sonucunda araçlar büyük hasar gördü. Çarpışmanın etkisiyle otomobil orta refüje çıkarken, kamyonet karşı şeride geçerek bariyerlere çarparak durdu.

Olay Yerinde İlk Müdahale

Olay yerine hızla intikal eden trafik ve sağlık ekipleri, yaralıları sıkıştıkları yerlerden kurtararak ambulanslara taşıdı. Sağlık ekipleri, yaralıların durumu hakkında ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi. Ambulanslara alınan yaralılar, hızla kentteki hastanelere götürüldü.

Yaralıların Durumu ve Hastane Süreci

Hastanelere kaldırılan yaralıların genel sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Yaralılar, tedavi altına alınarak gerekli sağlık kontrollerinden geçirildi. Hastane yetkilileri, yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığını bildirdi.

Kaza Sonrası İnceleme

Kaza ile ilgili tahkikat başlatıldı. Trafik ekipleri, kazanın meydana geldiği noktada detaylı bir inceleme yaparak olayın sebebini belirlemeye çalışıyor. Kazanın nedeni ve sorumluları hakkında detaylı bilgi edinilmesi için çalışmalar sürdürülüyor.