Mobil hattı Türk Telekom olanlara müjde! 1.500 TL iade edilecek

Mobil hattı Türk Telekom olanlara müjde! 1.500 TL iade edilecek
Akbank, Türk Telekom müşterilerine yönelik önemli bir fırsat sunuyor. Banka tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Türk Telekomlu müşterilere 1500 TL iade edilecek.

Türk Telekom hat sahipleri, "1040TURKTELEKOM" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip ilk kez Akbanklı olanlar, verecekleri Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının otomatik olarak ödenmesi durumunda aylık 500 TL'ye, toplamda ise 3 ayda 1500 TL'ye varan nakit iade kazanabilecekler.

Kampanya Süresi ve Yöntemi

Kampanya, 18 Mart - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden "1040TURKTELEKOM" davet kodunu kullanarak ilk kez Akbanklı olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri yararlanabilir.

Nakit İade Detayları

Kampanya kapsamında kazanılacak olan nakit ödüller, otomatik olarak ödenen fatura tutarı kadar vadesiz TL hesaplarına tanımlanacaktır. Müşteriler, bir ay içinde en fazla 500 TL, toplamda ise 1500 TL nakit ödül alabileceklerdir.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatları ve Kontrol Süreci

Müşterilerin verdiği otomatik fatura ödeme talimatlarının gerçekleşmesini takip eden ayın ilk 10 iş gününde nakit iadeler yapılacaktır. Fatura talimatlarının iptal edilmesi durumunda nakit iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

Kampanya Uyarısı

Müşteriler, Türk Telekom cep telefonu ve evde internet faturası dışında başka bir otomatik fatura ödeme talimatı için kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya, 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Mobil Müşteri Olma Hizmeti

Akbank Mobil'den müşteri olma hizmeti, 18-80 yaş arasındaki kişilere sunulmaktadır. Bu kapsamda, kampanyadan 18-80 yaş arasındaki müşteriler yararlanabilirler.