İzmir'de resmen vahşet oldu! Anne ve babasını öldürdü

İzmir'de resmen vahşet oldu! Anne ve babasını öldürdü
İzmir'in Torbalı ilçesinde trajik bir olay yaşandı. Tepeköy Mahallesi 4508 Sokak'ta bulunan evine gelen K.Y, bilinmeyen bir nedenle annesi Sevilay Yılmaz ve babası Hikmet Yılmaz ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine K.Y, yanında getirdiği tabancayla anne ve babasına ateş etti.

Anne ve babasını vurduktan sonra K.Y, aynı silahla intihar girişiminde bulundu. Olayı duyan komşuların ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık Ekiplerinin Müdahalesi

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrollerde Sevilay Yılmaz ve Hikmet Yılmaz'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Cenazeler, detaylı incelemelerin ardından Torbalı Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

K.Y'nin Durumu

İntihar girişiminde bulunan K.Y, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan K.Y'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Polis ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı.

Komşuların İhbarı

Silah seslerini duyan komşular, hızla polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ekipler, kısa sürede olay yerine ulaşarak duruma müdahale etti.

Soruşturma Devam Ediyor

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, polis ekipleri çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Olayın nedenine dair detaylı bilgi edinmek amacıyla aile üyelerinin ve komşularının ifadelerine başvuruluyor.