Belediye ve otel personelini taşıyan araçlar feci kaza yaptı! Çok acil ekipler sevk edildi

Belediye ve otel personelini taşıyan araçlar feci kaza yaptı! Çok acil ekipler sevk edildi
Alanya İlçesi'nde, belediye ve otel personelini taşıyan araçların karıştığı zincirleme kaza sonucunda 5'i belediye personeli olmak üzere 6 kişi yaralandı.

Öğle saatlerinde gerçekleşen kaza, Alanya'nın İncekum Mahallesi'nde yaşandı. Belediye personelini taşıyan bir midibüs ile otel personelini taşıyan bir minibüsün ve bir kamyonetin karıştığı zincirleme kaza, çevrede büyük bir endişe yarattı.

Araçlar Arasındaki Çarpışma

Mehmet Güngör'ün kullandığı 07 E 5288 plakalı midibüs, İsmail İspir yönetimindeki 07 C 32162 plakalı minibüsle ve Turabi Kurt'un kullandığı 34 BNF 373 plakalı kapalı kasa ticari kamyonetle çarpıştı. Bu çarpışma sonucunda 5 belediye çalışanı ve kamyonet sürücüsü yaralandı.

Yaralıların Durumu

Kazanın ardından, olay yerine hızla sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar arasında bulunan bazı belediye çalışanları ve kamyonet sürücüsü, ambulanslarla Alanya Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Diğer yaralılar ise kaza yerinde ayakta tedavi edildi.

Polis Soruşturma Başlattı

Yaşanan zincirleme kazanın ardından, polis ekipleri hemen olay yerine intikal ederek inceleme başlattılar. Kazanın detayları ve sorumluları hakkında detaylı bir soruşturma başlatıldı.