Akbank müşterilerine özel: Mayıs sonuna kadar 27 bin 500 TL ödeme!

Akbank müşterilerine özel: Mayıs sonuna kadar 27 bin 500 TL ödeme!
Akbank, 22 Nisan - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olan yeni bir kampanya başlattı. İşte detaylar..

22 Nisan'dan 31 Mayıs 2024'e kadar devam edecek bu özel kampanyada, Akbank Mobil uygulamasını indirip 'Akbanklıyım' seçeneği ile kayıt olan yeni müşteriler çeşitli avantajlardan faydalanma şansı yakalıyor.

Akbank'ın Yeni Kampanyası Başladı

Akbank, müşteri memnuniyetini artırmak ve dijital bankacılık hizmetlerini yaygınlaştırmak amacıyla büyük bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında, 27.500 TL'ye kadar nakit ödeme onayı çıktı.

Kampanya Detayları ve Koşulları

Bu ayrıcalıklı kampanya, Akbank mobil uygulamasını kullanarak ilk kez müşteri kaydını gerçekleştiren bireyler için geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak için belirlenen tarihler arasında Akbank Mobil uygulamasına kayıt olunması gerekiyor.

  • Kampanya Tarihleri: 22 Nisan - 31 Mayıs 2024
  • Kayıt Yöntemi: Akbank Mobil uygulaması üzerinden 'Akbanklıyım' seçeneği ile
  • Başvuru Gerekliliği: Axess veya Wings ana kredi kartı başvurusu ve onayı (25 Haziran 2024'e kadar)

Taksitlendirilmiş Avans İmkanı

Kampanya dahilinde onay alan müşteriler, 30 Haziran 2024'e kadar taksitlendirilmiş avans çekme imkanına sahip olacaklar. Bu kapsamda belirlenen limitlerde, 2 ila 3 aylık vade seçenekleri ve 20.000 TL'ye kadar olan avans tutarları için %0 faiz oranı uygulanacak.

Başvurular ve Kredi Kartı Avantajları

Kurye hizmeti aracılığıyla Akbank müşterisi olan bireyler, gerekli evrakları teslim ettikten sonra kredi kartı başvurusu yapabilir ve kampanya avantajlarından yararlanabilir. Mobil uygulama üzerinden başlayan işlemler, şubede tamamlanabilir veya teknik sorunlar nedeniyle kesintiye uğrayan müşteriler de bu kampanyadan faydalanabilir.

  • Başvuru Yöntemi: Akbank Mobil uygulaması üzerinden
  • Geçmiş Kredi Kartı Sahipliği: 22 Nisan 2024'ten önce Axess, Wings veya Free kartlarına sahip olunmaması gerekmektedir.

Faiz Oranları ve Ek Koşullar

Belirlenen miktar ve süre sınırlarını aşan taksitli nakit avans istekleri için %4,42 oranında faiz uygulanacaktır (KKDF ve BSMV hariç).

  • Faiz Oranı: %4,42 (süre ve miktar sınırını aşan avanslar için)
  • İşlem Süresi: Hesap tanımlama işlemi en fazla iki iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

Bu kampanya, yeni Akbank müşterilerine önemli fırsatlar sunuyor ve dijital bankacılığı teşvik ediyor. Kampanya sayesinde, müşteriler düşük faiz oranları ve taksitlendirilmiş avans imkanlarından faydalanabilecekler.

  • Yeni Kampanya: 27.500 TL'ye kadar nakit ödeme imkanı
  • Başvuru Şartları: Akbank Mobil üzerinden kayıt ve kredi kartı başvurusu
  • Özel Avantajlar: %0 faiz oranı ile taksitlendirilmiş avans