Ahu Tuğba'dan acı haber geldi! Trafik kazası geçirdi: Çok acil ameliyata alındı

Ahu Tuğba'dan acı haber geldi! Trafik kazası geçirdi: Çok acil ameliyata alındı
Yeşilçam'ın sevilen ismi Ahu Tuğba, hayranlarını üzen bir haberle gündeme geldi. Los Angeles'ta geçirdiği trafik kazası sonrasında acil olarak hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun ameliyatı uzun süre devam etti.

Banker Bilo, Dokunmayın Şabanıma, Kayıp Kızlar, Beyaz Ölüm, Elveda Dostum gibi unutulmaz filmleriyle Yeşilçam'a damga vuran Ahu Tuğba'nın kariyeri, Türk sinemasının altın dönemlerinde önemli bir yer edinmiştir.

Los Angeles'ta Acil Durum

Los Angeles'ta gerçekleşen trafik kazasında Ahu Tuğba, ciddi şekilde yaralandı ve hemen hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrollerde kaburgalarının kırıldığı belirlendi ve acil bir ameliyata alındı.

Endişe Veren Durum

Ünlü oyuncunun ameliyatı 8 saatten fazla sürdü. Bu uzun süreçte sevenleri ve hayranları, endişe içinde gelişmeleri takip etti ve Ahu Tuğba'nın sağlık durumuyla ilgili dua etmeye başladı.

Magazinsortie.com'a Yapılan Açıklama

Ahu Tuğba'nın kişisel hesabından yapılan açıklamada, isminin Füsun olduğu ve ameliyatın uzun sürdüğü belirtildi. Ayrıca, gazeteci Olcay Ünal Sert'e yapılan açıklamada, Tuğba'nın moralinin önemli olduğu ve dua istendiği ifade edildi.