Ziraat Bankası müşterilerine karşılıksız 3.000 TL veriliyor! 4757'ye SMS göndermeniz gerekiyor: Kartlarınıza yatacak

Ziraat Bankası müşterilerine karşılıksız 3.000 TL veriliyor! 4757'ye SMS göndermeniz gerekiyor: Kartlarınıza yatacak
Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara 3 bin lira hediye edileceği bildirildi. Ayrıca kampanyanın tüm detayları da paylaşıldı.

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Kappatur'da tek seferde yapılacak 10.000 TL-14.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.000 TL Bankkart Lira, 15.000 TL-29.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.500 TL Bankkart Lira, 30.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 3.000 TL Bankkart Lira verileceği belirtildi. Ayrıca banka tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın 20 Mayıs - 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu ifade edildi.

SMS GÖNDERİLECEK 

Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlanabileceği belirtilen duyurunun devamında SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan KAPPATUR yazıp 4757'ye SMS gönderilebileceği aktarılarak "Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır." denildi.

8 TEMMUZ'DA KARTA YÜKLENECEK

Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği belirtilerek Kazanılan Bankkart Liralar 8 Temmuz 2023 tarihinde yüklenecek olup, 23 Temmuz 2023 tarihine kadar anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 24 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacağı vurgulandı.

Kampanya hakkında Ziraat Bankası tarafından yapılan duyurunun devamında Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabileceği belirtilerek Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 3.000 TL Bankkart Lira olduğu ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Uçak bileti alımları Bankkart Lira kampanyasına dahil değildir.

Kampanya yalnızca Kappatur Merkez Ofisi, 444 0 577 numaralı çağrı merkezinden ve www.kappatur.com web sitesinden online yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya Bireysel kartlar ve Bankkart Başak ile yapılan harcamalar için geçerlidir.

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.