Ziraat Bankası kartı olanlara müjde! Kart sahiplerine 7.500 TL hediye ediliyor

Ziraat Bankası kartı olanlara müjde! Kart sahiplerine 7.500 TL hediye ediliyor
Ziraat Bankası, müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya başlattı.

Banka, Bankkart sahiplerine konaklama sektöründe geçerli olacak avantajlar sunuyor. 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile tatil planı yapan müşteriler için önemli fırsatlar sağlanacak.

Bankkart Sahiplerine 7500 TL’ye Kadar Hediye

Bu kampanya kapsamında, belirli tutarlarda yapılan alışverişlerde 7500 TL’ye kadar Bankkart Lira hediye edilecek. Ziraat Bankası’nın açıkladığı bilgilere göre, Touristica'da yapılacak alışverişlerin miktarına göre kazanılacak ödüller şöyle:

25.000 TL – 49.999 TL arasındaki alışverişler: 2.500 TL Bankkart Lira
50.000 TL – 99.999 TL arasındaki alışverişler: 5.000 TL Bankkart Lira
100.000 TL ve üzeri alışverişler: 7.500 TL Bankkart Lira

Kampanyaya Katılım Şartları ve Detayları

Müşteriler, kampanyaya katılmak için çeşitli yöntemleri kullanabilirler. Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr veya SMS ile katılım mümkündür. SMS ile katılmak isteyenler, kayıtlı cep telefonlarından "TOURISTICA" yazarak 4757’ye gönderebilirler. Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibinin katılım sağlaması gerekmektedir. Ayrıca, alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması şartı bulunmaktadır.

Bankkart Lira Kullanımı ve Süresi

Kazanılan Bankkart Liralar, 7 Haziran 2024 tarihinde müşterilerin hesaplarına yüklenecek ve 12 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar, 13 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan Bankkart Liralar, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanılabilir. Ayrıca, müşteriler kazandıkları Bankkart Liralar ile hesap kesim tarihine kadar yaptıkları alışverişleri ödeyebilirler.

Kampanya Sınırlamaları ve Ek Bilgiler

Kampanya, müşteri bazında olup her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar, asıl kart sahibinin harcamalarına dahil edilecektir. Kampanyadan yararlanılan işlemlerin iptal veya iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Yurt dışına yönelik harcamalarda taksitlendirme yapılamamaktadır.

Özel Avantajlar ve Ek Faydalar

Müşteriler, peşin fiyatına 9 taksit avantajından yararlanabilirler. Ayrıca, bireysel ve ticari kartlar için uygulanan yurt içi azami taksit sayısı yasal düzenlemeler ile belirlenmiştir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanya Katılımı

Müşterilerin kampanyaya katılmamaları durumunda, bu avantajlardan yararlanamayacaklardır. Kazanılan Bankkart Liralar, müşteri hesaplarına yüklendikten sonra kullanılabilecek olup, yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır. Bu kampanya ile Ziraat Bankası, müşterilerine cazip tatil fırsatları sunarak yaz sezonuna özel bir avantaj sağlamaktadır.