Ziraat Bankası başvuru yapana 25.000 lira ihtiyaç kredisi veriyor! Sadece başvuru yapan alacak: İşte taksit tutarı

Ziraat Bankası başvuru yapana 25.000 lira ihtiyaç kredisi veriyor! Sadece başvuru yapan alacak: İşte taksit tutarı
Ziraat Bankası tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kampanya kapsamında başvuru yapanlara 25 bin lria verildiği bildirildi.

Ziraat Bankası tarafından bir kampanya başlatıldı ve 25 bin lira kredi verildiği bildirildi. Ziraat Bankası hazırlamış olduğu kampanyalar ile gündemde yer almaya devam ettiği belirtilerek sağlık hizmetleri kapsamında hazırlanan kampanyanın şartları paylaşıldı. Kampanyanın 30 Nisan'a kadar devam edeceği bildirildi.

YAPILAN AÇIKLAMA

Küresel ve yurtiçi piyasalarda yüksek enflasyon rakamları ile mücadele devam ettiği belirtilerek vatandaşlar kredi kampanyasının ayrıntılarını araştırmaya başladı.

Ziraat Bankası tarafından kredi kampanyası hakkında yapılan duyuruda "Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun." ifadelerine yer verildi.

KREDİ ÖZELLİKLERİ 

Banka tarafından kredinin diğer özellikleri de paylaşıldı. Yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.

50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

BAŞVURU DETAYLARI 

Söz konusu kredi kampanyasına şubeler, web sitesi, Ziraat Mobil, internet şubesi, ATM ve çağrı merkezi üzerinden başvuru yapılabilir.