Türk Telekom hat veya evde internet kullananlar dikkat! Anında 1.250 TL iade edilecek

Türk Telekom hat veya evde internet kullananlar dikkat! Anında 1.250 TL iade edilecek
Türk Telekom müşterilerini sevindirecek bir kampanya duyurusu geldi. Akbank ile Türk Telekom iş birliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında, kullanıcılar 1.500 TL'ye kadar nakit iade kazanma fırsatına sahip olacaklar.

Akbank tarafından yapılan duyuruya göre, "1040TURKTELEKOM" davet koduyla ilk defa mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olanlar, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturalarını otomatik olarak ödediklerinde aylık 500 TL'ye varan nakit iade kazanabilecekler.

Kimler Kampanyadan Yararlanabilir?

Kampanyadan sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden "1040TURKTELEKOM" davet kodunu kullanarak ilk kez Akbank müşterisi olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri faydalanabilecekler.

Akbank Mobil'e müşteri olma hizmeti 18-80 yaş arasındaki kişiler için geçerlidir. Bu şartlar dahilinde kampanyadan yararlanacak müşteriler belirlenmiştir.

Nakit İadenin Süreci ve Detayları

Kampanya kapsamında kazanılan nakit iadeler, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının verilmesi ve devamında faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik fatura ödemenin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 10 iş gününde müşterilerin vadesiz TL hesaplarına tanımlanacaktır.

Vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik olarak ödenen Türk Telekom faturaları için, aylık 500 TL'ye varan nakit iadeler, fatura tutarının 500 TL'yi geçmesi durumunda aylık en fazla 500 TL, fatura tutarının 500 TL'nin altında kalması durumunda ise ödenen fatura tutarı kadar müşterilerin vadesiz TL hesaplarına tanımlanacaktır.

Ödül Alabilecek En Fazla Miktar

Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde aylık en fazla 500 TL, toplamda en fazla 1.500 TL nakit ödül alabilecektir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturası için Mart, Nisan ve Mayıs aylarında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerin ödeme süreçleri belirlenmiştir. İlk talimat verildikten sonra takip eden aylarda ödemelerin devam etmesi önemlidir.

Ödeme Yöntemi

Nakit ödüller müşterilerin açık vadesiz TL hesaplarına yapılacaktır. Vadesiz hesabı uygun olmayan veya böyle bir hesaba sahip olmayan müşterilere ödül verilmeyecektir.

İlk ay fatura talimatı verip koşulları sağlayan ancak sonradan iptal edip ilk ay faturası otomatik ödenemeyen müşterilerin nakit iadesi işlemi yapılmayacaktır. Fatura talimatı iptal edilmediği sürece kampanya dönemi kapsamındaki sonraki aylarda da kontrol devam edecektir.

Son Tarih ve Kampanya Süresi

Kampanya 18 Mart - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olup, belirtilen tarihler arasında başvuru yapılması gerekmektedir.