Tamamen ücretsiz olarak verilecek! Bu sabah duyuruldu

Tamamen ücretsiz olarak verilecek! Bu sabah duyuruldu
Pegasus Airlines, müşterilerine müjdeli bir haber verdi. Şirket, bugün ve yarın için geçerli olacak şekilde 1 Temmuz-15 Eylül tarihleri arasında yapılacak yurt dışı bilet alımlarında bedava bilet kampanyası başlattı.

Pegasus'un bedava bilet kampanyası kapsamında, belirtilen tarihler arasında yapılacak olan bilet alımlarında, 19 Kasım 2024 - 25 Mart 2025 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerli bir adet hediye uçak bileti şifresi kazanılıyor.

Hediye Bilet Nasıl Kazanılır

İlk biletin satın alınması ve biletlemenin gerçekleştirilmesinin ardından, en geç 72 saat içinde hediye bilet şifresi e-posta adresinize gönderiliyor. Bu şifreyi kullanarak belirtilen tarihler arasında uçuşlarınızda bedava biletinizi kullanabilirsiniz.

Kampanya Süresi

Pegasus'un bu özel kampanyası için zaman sınırlı. Bedava bilet fırsatından yararlanmak isteyenlerin bugün veya yarın harekete geçmeleri gerekiyor. Ayrıca, BolBol üyelerinin kampanyaya katılma imkanı bulunuyor.

Esnek Kullanım Süresi

Kazanılan hediye bilet şifresi, 27 Eylül 2024 - 27 Ekim 2024 tarihleri arasında kullanılabilecek. Bu süre içinde, yurt içi veya yurt dışı 19 Kasım 2024 - 25 Mart 2025 tarihleri arasındaki uçuşlarınızda bedava biletinizi kullanabilirsiniz.

Pegasus BolBol Üyelerine Özel

Kampanyadan yararlanmak için Pegasus BolBol üyesi olmak gerekiyor. BolBol üyeleri, bu fırsatı kaçırmadan bedava bilet kazanma şansına sahip olacaklar.