SSK ve Bağ Kur emeklilerine son dakika duyurusu! Bundan sonra 90 TL ödeyeceksiniz: 12 ay boyunca geçerli olacak

SSK ve Bağ Kur emeklilerine son dakika duyurusu! Bundan sonra 90 TL ödeyeceksiniz: 12 ay boyunca geçerli olacak
SSK ve Bağ Kur emeklileri için çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda 12 ay boyunca 90 TL üzerinden yararlanılabileceği bildirildi.

Kamu bankaları arasında yaptığı kampanyalarla dikkat çeken Ziraat Bankası’ndan güzel haber geldi ve kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. Bu kampanya kapsamında emeklilere sevindiren bir haber verildi. Konu ile ilgili olarak banka, resmi web sayfası üzerinden yaptığı açıklamasında maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emekliler için 90 TL’lik  bir kampanya paylaşıldı ve katılanların 12 ay taahhüt ile beraber 90 TL ödeyerek sahip olabilecekleri bildirildi.

Banka yaptığı açıklamasında maaşını Ziraat Bankası’ndan alan emeklilerin Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle sadece 90 TL ödeyerek sahip olabileceğini duyurdu.

 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası'nı yazarak Türk Telekom'a ait 5555'e SMS gönderip gelen SMS’e ZIRAAT ONAY yazıp göndermeleri ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILACAK?

Banka kampanyadan yararlanmak isteyenler için de detayları açıkladı. Buna göre kimliği ile birlikte en yakın Türk Telekom bayisine başvuran emekliler hemen kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyanın bir diğer önemli özelliği ise dakika, SMS ve GB’ler bittiğinde sistem otomatik olarak duracağı için emekliler ek aşım ücreti ödemeyeceği de bildirildi. 

Ziraat Emekli Fırsat 5GB tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 160 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 175 TL'dir.

115 TL’DEN ÜCRETLENDİRİLECEKLER

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş yoluyla Ziraat Emekli tarifesine gelen müşteriler, SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 90 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesi için 115 TL’den ücretlendirilecektir.

Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan aynı T.C. kimlik numarası yeni hat tesisiyle Türk Telekom'a numara taşıyarak veya Türk Telekomlu faturasız hatlardan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 3 müşteri, Türk Telekomlu faturalı hattan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri Emeklinin Artısı Ziraat'te Türk Telekom Kampanyası'ndan faydalanabilecektir. Emeklinin Artısı Ziraat'te Türk Telekom Kampanyası'na katılan müşterilerimiz, 12 ay boyunca ilgili faturalı tarifede kalacaklarına dair taahhüt vermiş olurlar.

İPTAL EDİLECEK DURUMLAR

Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. 12. ayın sonunda müşterinin tekrar taahhüt vermesi ve emekli maaş ödemesini halen Ziraat Bankası'ndan alıyor olması halinde kampanya devam edecektir.

Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan Türk Telekom dışında başka bir operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içindeki tüm faydalar bittiyse ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin tamamı, bitmediyse tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı oranında kampanya indirimi yansıtılacaktır.