Para ihtiyacı olanlara müjde verildi! Bugün başvuran alabilecek: Hesaplara 20 bin lira yatıyor

Para ihtiyacı olanlara müjde verildi! Bugün başvuran alabilecek: Hesaplara 20 bin lira yatıyor
Son dönemlerde vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçların arttığı bilinirken flaş bir kampanya ile 20 bin lira verileceği ifade edildi.

Son dönemlerde vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçları her geçen gün artmaya devam ederken bu kapsamda İş Bankası harekete geçtiği bildirildi. Banka tarafından önemli bir açıklama yapılarak Mayıs ayına özel kampanyanın detayları paylaşıldı. 

ANINDA 20 BİN LİRA VERİLECEK 

İhtiyacı olanlara duyuru yapılarak şubeye gitmenize bile gerek kalmadan başvuru yapıldığında anında 20 bin liranın faizsiz olarak verileceği ifade edildi. 

İş Bankası konuya ilişkin yaptığı açıklamasında faizsiz 20 bin TL ödeme yapacağını duyurdu. Mayıs ayının sonuna kadar İş Bankası’nın resmi web sayfası üzerinden başvurmanız halinde 20 bin TL’ye kadar faizsiz avans çekebileceksiniz.

YAPILAN  AÇIKLAMA

Konu ile ilgili İş Bankası duyuru yayımladı. İşCep’ten giriş yapanlar Müşteri Olmak İstiyorum kısmına tıklayarak kampanyaya katılım sağlayabileceği belirtilerek kampanya ayrıntıları hakkında açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

”Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 20.000 TL arasında olacaktır. Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır”

5 AY VADE İMKANI 

İş Bankası vade süresine ilişkin de dikkat çekti. Vade süresinin 5 ay olduğu kampanyada taksitli nakit avans tutarının 300 TL ile 20 bin TL arasında olduğunu belirtti. Ayrıntılı bilgiye İş Bankası’nın web sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.