Otomobil sahiplerine hafta sonu müjdesi verildi! LPG, benzin ve motorine indirim duyurusu: 15 Şubat'ta bitecek

Otomobil sahiplerine hafta sonu müjdesi verildi! LPG, benzin ve motorine indirim duyurusu: 15 Şubat'ta bitecek
Akaryakıt fiyatlarına yapılan zammın ardından bir indirim kampanyası da paylaşıldı. Bu indirim kampanyası kapsamında benzin motorin ve LPG'ye puanlarla indirim yapılacağı ifade edildi.

Vakıfbank tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanyaya katılanlara puan verilecek ve bu puanlarla toplam akaryakıt harcamasından indirim yapılacak. Banka tarafından yapılan duyuruda ise VakıfBank Worldcard ile 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye edileceği ifade edildi. 

60 TL İNDİRİM KAMPANYASI 

Söz konusu kampanya hakkında yapılan duyurunun devamında "Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir." denildi ve kampanyanya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemlerinin dahil olmadığı ifade edildi.

NASIL YARARLANILIR?

Bunun yanı sıra yapılan duyurunun devamında İşlem iptali durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacağı aktarılarak aynı gün tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntıları hakkında Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 8 Şubat 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 23 Şubat 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.