O tarihe kadar mutlaka başvurunuzu yapın! Para iadesi yapılacak

O tarihe kadar mutlaka başvurunuzu yapın! Para iadesi yapılacak
İstanbulkart sahipleri için heyecan verici bir kampanya başlatıldı. İstanbul'da yaşayan herkesin sıkça kullandığı İstanbulkart, şimdi DeFacto mağazalarında yapılan alışverişlerde avantaj sağlıyor.

Yapılan duyuruya göre, İstanbulkart ile DeFacto mağazalarında yapılacak alışverişlerde %20 nakit iade fırsatı sunulacak. Bu kampanya, 3 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak.

Kampanya Detayları

Kampanyaya katılan İstanbulkart kullanıcıları, DeFacto mağazalarında yaptıkları alışverişlerin %20'sini nakit olarak geri alabilecekler. Kampanya süresince kullanıcılar tek bir kart ile birden fazla kez ödül kazanabilecekler. Maksimum ödül tutarı ise 200 TL olarak belirlendi.

Katılım Şartları ve Ödül Dağıtımı

Kampanyaya tüm aktif İstanbulkart kullanıcıları katılım sağlayabilecekler. Kazanılan ödül, alışverişin yapıldığı İstanbulkart'a talimat olarak yatırılacak ve başarılı işlemin ertesi günü hesaba aktarılacak. Ancak, işlemin gün içinde iptal edilmesi durumunda ödül alınmayacak.

Ödül Kullanımı ve İade İşlemleri

Kazanılan ödül, İstanbulkart Mobil uygulaması üzerinden NFC yoluyla, yükleme noktalarına ya da otobüslerdeki geçiş cihazlarına dokunularak kullanılabilecek. Ancak, ödülün nakit karşılığı talep edilemeyecek.

Katılım ve İletişim Bilgileri

Kampanyadan faydalanabilmek için İstanbulkart'ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin belirlenmiş olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gerekmektedir. Katılım ve iletişim tercihlerini İstanbulkart Mobil uygulaması veya resmi web sitesi üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Ödül Bildirimi ve Sistemsel İşleyiş

Kazanılan ödüller, İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi veya SMS yoluyla duyurulacak. Herhangi bir sistemsel gecikme durumunda, ödül yüklemeleri en kısa sürede gerçekleştirilecek ve kullanıcılar bilgilendirilecektir.