Doğalgaz, elektrik ve doğalgaz faturaları için müjde! 10 Nisan'a kadar başvurun: 150 TL hediye edilecek

Doğalgaz, elektrik ve doğalgaz faturaları için müjde! 10 Nisan'a kadar başvurun: 150 TL hediye edilecek
Evine doğalgaz eletkrik veya su faturası gelenlere bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda 10 Nisan'a kadar başvuru yapanlara 150 TL hediye edileceği bildirildi.

Bankalardan müşteri memnuniyeti kazanmak için kampanya haberleri gelmeye devam ettiği belirtilerek bir kampanya da Yapı Kredi Bankasından duyuruldu. Banka tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı ve başlaatılan kampanyaya katılanlara 150 TL hediye edileceği ifade edildi. Söz konusu kampanyanın 10 Nisan'da sona ereceği de ifade edildi. 

150 TL HEDİYE EDİLECEK 

Yapı Kredi Bankası’ndan alınan bilgilere göre, 3 yeni fatura talimatı vererek kampanyaya dahil olunabileceği belirtilerek 3 yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 100 TL puan hediye edileceği ifade edildi. Bununla beraber erilecek yeni 3 talimat için ekstra 50 TL, toplamda 150 TL puan kazanılacağı vurgulandı.

Konu ile ilgili olarak banka tarafından yapılan duyuruda 11 Mart – 10 Nisan 2023 tarihleri arasında, müşterilerimizin verecekleri 3 yeni talimat için 100 TL puan kazanabilecekleri belirtilerek kampanya kapsamında kredi kartlarınızdan vereceğiniz 3 yeni otomatik ödeme talimatı için toplamda 50 TL ekstra puan kazanılacağı ifade edildi.

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470’e SMS ile gönderilmesi gerektiği belirtilen duyurunun devamında sistemde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacağı vurgulandı.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.

Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Mart – 10 Mayıs 2023 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.

Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Mayıs 2023 tarihinde kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Puanları yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.
Aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır.

Kampanya başlangıcından en fazla altı ay öncesine kadar iptal edilmiş otomatik fatura ödeme talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

İPTAL DURUMUNDA NE OLACAK ?

Kampanya döneminden en fazla altı ay öncesine kadar birinci derece yakını adına talimatlı olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, iptal edilip tekrar talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir.

Cep telefon faturası için verilen talimatlarda numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, sadece son talimat için müşteriye ödül verilecektir.

Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir.

Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.

Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir ve en fazla 150 TL ödül kazanabilir.

SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.