Doğalgaz, elektrik, su faturası ödeyenler için duyuruldu! 750 TL hediye edilecek

Doğalgaz, elektrik, su faturası ödeyenler için duyuruldu! 750 TL hediye edilecek
Fatura ödemeleriyle ilgilenen herkesi yakından ilgilendiren bir duyuru geldi ve hediye edileceği belirtildi.

QNB Finansbank, fatura ödemelerini kolaylaştıracak ve her fatura için de para verecek yeni bir kampanya düzenledi. Bu kampanya kapsamında, 31 Mart tarihine kadar kampanyaya dahil olanlara 750 TL hediye edilecek.

Her Faturaya Özel ParaPuan Kazanma Fırsatı

QNB Finansbank, otomatik fatura talimatına özel bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında, 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında QNB Mobil'den müşteri olup QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartıyla verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 250 TL olmak üzere, toplamda 750 TL’ye varan ParaPuan verilecek.

Kampanya Detayları ve Şartları

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanyanın detaylarına göre, kampanyadan yararlanmak için 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında QNB Mobil'den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde görüntülü görüşme ile müşteri olmak gerekiyor. Kampanya süresi içinde CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabı üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerli olacak. Ancak, kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamayacak.

Toplamda 750 TL Değerinde ParaPuan Kazanma Şansı

Her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 250 TL olmak üzere, toplamda en fazla 750 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecek. Ancak, kredi kartından ödül kazanımı için verilen talimatın 30 Nisan 2024 tarihine kadar en az bir kez ödenmiş olması gerekiyor. Ayrıca, verilen talimatların 30 Eylül 2024 tarihine kadar açık olması gerekiyor. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacak. Kazanılan ParaPuan'ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacak.