Cüzdanında o banka kartı olanlara 200 TL veriliyor! 11 gün kaldı: Kesinlikle başvurunuzu yapın

Cüzdanında o banka kartı olanlara 200 TL veriliyor! 11 gün kaldı: Kesinlikle başvurunuzu yapın
Banka tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara 200 TL hediye edileceği bildirildi.

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda VakıfBank Troy Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında yapacağınız toplam 3.000 TL alışverişe 200 TL indirim hediye edileceği bildirildi. Ayrıca yapılan duyuruda kampanyanın katılımınızı 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebileceğiniz ifade edildi. 

DAHİL OLMAYANLAR

Söz konusu kampanya duyurusunda "Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir." denildi ve BusinessCard'lar, Bankomat Kart'lar, nakit çekim, iade, iptal ve puan kullanımı, yurt dışı işlemleri, para transfer işlemleri, düzenli fatura ödeme talimatları, anlık fatura ödemeleri ve Cep TL yüklemeleri kampanyaya dahil olmadığı aktarıldı.

Kampanyaya web site ya da mobil uygulama üzerinden yapacağınız cüzdan ödemelerinin dahil edilmediği belirtilerek Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabileceğiniz bildirildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL indirim kazanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan indirimler 7 Nisan 2023 tarihine kadar, katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya tüm üye işyerlerinde geçerlidir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimize indirim verilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.