Bugün 23:59'a kadar mutlaka başvurun! 600 TL hediye ediliyor

Bugün 23:59'a kadar mutlaka başvurun! 600 TL hediye ediliyor
İş Bankası, Anneler Günü'ne özel olarak başlattığı kampanyayla müşterilerini sevindiriyor. Bu özel kampanya, 1 Mayıs'ta başlayıp 12 gün sürecektir. Yani kampanya bugün sona eriyor.

İş Bankası, müşterilerine 600 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor. Bu kampanya, müşterilere cazip bir fırsat sunarken, hediye edilen MaxiPuanlarla alışveriş keyfi yaşatmayı hedefliyor.

Kampanya Koşulları ve Detayları

Kampanya, 1-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacak şekilde düzenlenmiştir. Müşteriler, kampanyadan faydalanmak için belirli şartları yerine getirmelidir. Bu şartlardan biri, Maximum anlaşmalı işyerlerinden tek seferde 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

Katılım Kolaylığı

Kampanyaya katılım oldukça kolaydır. İş Bankası müşterileri, Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında bulunan “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak katılabilirler. Ayrıca, kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) katılım gerçekleştirilebilir.

Son Fırsatlar

Kampanya bugün sona eriyor. Bu nedenle İş Bankası müşterileri, son fırsatları değerlendirmek için acele etmelidirler. 600 TL değerindeki MaxiPuan’ı kazanmak isteyenler, belirtilen şartları yerine getirerek bu özel fırsattan yararlanabilirler.

Özel Kampanya Avantajı

Anneler Günü’ne özel bu kampanya, İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu bir başka avantajlı hizmet olarak dikkat çekiyor. Müşterilere sunulan MaxiPuanlar, alışverişlerinde ekstra kazanç sağlamanın yanı sıra, sevdiklerine özel hediyeler alma imkanı da sunuyor.