Bugün 23:59'a kadar mutlaka başvuru yapın! Banka kartınıza 1.000 TL yatacak: Son gün bugün

Bugün 23:59'a kadar mutlaka başvuru yapın! Banka kartınıza 1.000 TL yatacak: Son gün bugün
Banka kartı olanlara duyuru yapıldı. Bu duyuruda 23:59'a kadar başvuru yapılması gerektiği belirtildi ve kartlara 1.000 TL yatırılacağı ifade edildi.

Bankalar müşteri çekmek adına birçok kampanya duyurusunda bulunduğu belirtilerek kampanyaları ile adından söz ettiren Granti BBVA tarafından çok önemli bir kampanya daha başlatılmıştı. Bu kampanyaya katılanlara ise 1.000 TL hediye edileceği ifade edildi. Söz konusu kampanyanın 23:59'a kadar devam edeceği ifade edildi.

1.000 TL HEDİYE EDİLECEK 

Garanti BBVA’nın açıklamasına göre, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan müşteri olup, kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylandığında 1000 TL harcama yapan müşterilere 1000 TL verileceği belirtilerek bunun için gece 23:59'a kadar başvuru yapılması gerektiği vurgulandı.

Bu kampanya hakkında Garanti BBVA tarafından yapılan duyuruda 1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacağı belirtilerek Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerektiği vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanya hakkında yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ek kartlar, personel kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.

Kazanılan bonuslar 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

28 MAYIS'TA GERİ ALINACAK

Kullanılmayan bonuslar 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.