Başvuru yapıp onaylananlar alabilecek! Karşılıksız anında bedava 1.000 TL verilecek: 31 Mayıs'a kadar başvurun

Başvuru yapıp onaylananlar alabilecek! Karşılıksız anında bedava 1.000 TL verilecek: 31 Mayıs'a kadar başvurun
Banka tarafından başlatılan kampanyaya 31 Mayıs'a kadar başvuranların 1.000 TL kazanacağı ifade edildi.

Bankalar müşteri çekmek ya da müşterilerini memnun etmek adına birçok kategoride kampanyalar başlattığı belirtilerek Garanti BBVA tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu doğrultuda banka tarafından kampanyanın ayrıntıları da paylaşıldı. Katılanların ise 1.000 TL kazanacağı ifade edildi. Garanti BBVA’dan açıklama yapıldı. Buna göre, şubeye gitmeye gerek kalmadan Garanti Bankası müşterisi olup kredi kartı başvurusunu da yapıp, başvurusu onaylandıktan sonra 1000 TL harcamaya 1000 TL bonus kazanacağı ifade edildi

1.000 TL KAZANILACAK

Garanti BBVA tarafından yapılan duyurunun devamında 1-31 Mayıs tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilerimiz, ilgili kartlarıyla 20 Haziran’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacağı ifade edilerek Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerektiği vurgulandı.

Açıklamada Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil olmadığı belirtilerek Kampanyaya personel kartlar dahil olmadığı Kampanyaya sanal kartlar dahil olduğu ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntıları hakkında yapılan duyurunun devamında şu ifadeler kullanıldı:

Kazanılan bonuslar 27 Haziran – 27 Temmuz 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 28 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.