Banka kartı olanlar dikkat! Sadece 3 gün süreniz kaldı: Hediyenizi almayı unutmayın

Banka kartı olanlar dikkat! Sadece 3 gün süreniz kaldı: Hediyenizi almayı unutmayın
Ziraat Bankası, Bankkart sahiplerine yönelik heyecan verici bir kampanya duyurdu. Bu kampanya, 3 gün içerisinde sona erecek ve müşterilere çeşitli avantajlar sunacak.

Bankkart sahipleri, Ziraat Bankası'nın düzenlediği kampanyaya katılarak 300 TL'ye varan ödüller kazanma şansını yakalayacaklar. Kampanya kapsamında, 23 Nisan tarihine kadar Bankkart ile çocuk eğlence oyun parkları ve oyuncak sektöründeki üye işyerlerinden yapılacak alışverişlerde müşterilere 100 TL'lik Bankkart Lira hediye edilecek.

Kampanya Detayları ve Katılım Şartları

Ziraat Bankası'nın düzenlediği kampanya, 19-23 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler, Bankkart Mobil veya bankkart.com.tr üzerinden katılım sağlayabilecekler.

Bankkart ile yapılan alışverişlerde kazanılan Bankkart Liraları, kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin kartlarına anında yüklenecek. Öte yandan, kampanya sadece asıl kart sahipleri tarafından katılabilir. Ek kartlarla yapılan harcamalar, asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecek.

Kampanya Koşulları ve Uygulama Detayları

Ziraat Bankası'nın Bankkart kampanyasıyla ilgili bazı önemli detaylar bulunmaktadır. Örneğin, kampanya kapsamında nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal, karta para yükleme ve Bankkart Lira kullanım işlemleri geçerli değildir. Ayrıca, kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade veya iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Liraları geri alınacak ve hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

Ziraat Bankası'nın Bankkart sahiplerine yönelik düzenlediği kampanya, müşterilere çeşitli avantajlar sunarken, belirlenen kurallara ve koşullara bağlı olarak uygulanacaktır.