Ay sonuna kadar mutlaka bankaya başvurun! Banka kartınıza 7.500 TL yatacak

Ay sonuna kadar mutlaka bankaya başvurun! Banka kartınıza 7.500 TL yatacak
Ziraat Bankası, müşterilerine yönelik heyecan verici bir kampanya ile dikkat çekiyor. Banka, Bankkart kullanıcılarına özel olarak sunulan kampanya kapsamında, harcamalarına göre 7500 TL'ye kadar Bankkart Lira hediye ediyor.

Bu fırsattan yararlanmak için son tarih ise 31 Mart saat 23.59'a kadar. Bankkart sahipleri için sunulan bu özel kampanya, Fulltrip'te yapılacak olan otel veya tur alışverişlerinde geçerli olacak. Kampanya, 1 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek peşin ve taksitli işlemlerde geçerli olacak.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Ziraat Bankası müşterileri, kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS yoluyla katılabilecekler. SMS ile kampanyaya katılmak için "FULLTRIPO" yazıp 4757'ye SMS göndermek yeterli olacak.

Bankkart Liraları Ne Zaman Yüklenecek?

Kazanılan Bankkart Liraları 8 Nisan 2024 tarihinde yüklenecek ve 8 Mayıs 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Ancak kullanılmayan Bankkart Liraları 9 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacak.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar da bulunuyor. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 7500 TL Bankkart Lira kazanabilecek ve kampanyadan bir müşteri yalnızca bir kez ödül kazanabilecek.

Ayrıca, Bankkart Liraları ile yapılan işlemler, iptal veya iade işlemleri ile Bankkart ücretsiz işlemleri kampanyaya dahil değil. Kampanyadan yararlanılan işlemlerin kampanya sonrasında iptal veya iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liraları geri alınacak.

Ziraat Bankası'nın sunduğu bu özel kampanya, Bankkart sahiplerine harika bir fırsat sunuyor. Müşterilerin kampanya detaylarını dikkatlice incelemesi ve avantajlardan yararlanması önem taşıyor.