Arabası olanlar dikkat! Akaryakıt ve otogaza indirim müjdesi: Yakıt alımında 100 TL indirim olacak

Arabası olanlar dikkat! Akaryakıt ve otogaza indirim müjdesi: Yakıt alımında 100 TL indirim olacak
Arabası olanlar için çok önemli bir kampanya başlatıldı ve bu kampanya ile 100 TL indirim yapılabileceği belirtildi.

Akaryakıt sektöründeki artan fiyatlar karşısında sürücüler, çözümü banka kampanyalarında aramaya başladı. İş Bankası, sürücülere özel bir kampanya ile akaryakıt harcamalarında avantaj sağlamayı hedefliyor. 16 Kasım - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, İşCep Aracım içerisine aracını ekleyen müşteriler, İş Bankası kredi kartıyla yapacakları 1.250 TL ve üzeri ilk akaryakıt alışverişlerinde 100 TL indirim kazanma fırsatına sahip olacaklar.

100 TL İNDİRİM OLACAK 

İş Bankası'nın açıklamasına göre, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin yapması gereken ilk adım, İşCep Aracım menüsüne aracın plaka bilgisini eklemek. Yeni plaka ekleyen müşteriler, bu işlem sonrasında 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak şekilde kredi kartlarıyla yapacakları 1.250 TL ve üzeri ilk akaryakıt alışverişlerinde 100 TL indirim elde edebilecekler.

1.250 TL SINIRI VAR 

Ancak unutulmaması gereken bir detay var; bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilecek ve en fazla 100 TL indirim kazanabilecek. İndirim, 1.250 TL ve üzeri ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesiyle birlikte kredi kartına yansıtılacak.

Kampanya, yalnızca Türkiye'de gerçekleştirilecek akaryakıt harcamalarına yönelik olarak geçerli olacak. İşCep Aracım menüsüne eklenen araç plakası üzerinden yapılan akaryakıt harcamaları kampanyaya dahil edilecek.

31 ARALIK'A KADAR DEVAM EDİYOR

Ayrıca, kampanya süresi içerisinde İşCep Aracım menüsüne yeni araç plakası ekleyen, ancak daha sonra kayıtlı plaka bilgisini silen müşteriler, 31 Aralık 2023 tarihine kadar 1.250 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapmalarına rağmen indirimden yararlanamayacaklar.

İş Bankası'nın bu kampanyası, sürücülere ekonomik bir nefes aldırmanın yanı sıra, banka müşterilerine özel avantajlar sunarak dikkat çekiyor.