Akbank kartı olanlara sevindiren haber geldi! Banka kartınıza karşılıksız 2.000 TL yatacak

Akbank kartı olanlara sevindiren haber geldi! Banka kartınıza karşılıksız 2.000 TL yatacak
Dikkat çeken bir açıklama geldi! Akbank, müşterilerine özel bir indirim kampanyası düzenledi. Bu kampanya ile herkes 2000 TL kazanacak.

Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre, market ve gıda sektörlerinden yapılacak harcamalara özel indirimler sunulacak. Mobilden Akbanklı olup Axess veya Wings’e başvuran herkes, %50'ye varan toplamda 2000 TL'ye kadar indirim kazanabilecek.

Başvuru ve Katılım Süreci

Kampanyaya katılmak için, 31 Mart'a kadar mobilden Akbanklı olma sürecini tamamlayan ve Axess veya Wings karta başvuran kişiler faydalanabilir. Başvuruların onaylanması durumunda, 15 Nisan'a kadar %50 indirimden yararlanılabilir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanacak olanlar arasında, mobilden veya şubeden Akbanklı olanlar, yeni kredi kartı başvurusu yapacaklar, ya da mevcut Axess ve Wings kart sahipleri bulunuyor.

Önemli Notlar ve Detaylar

Kampanyadan kazanılan indirimler, işlem yapıldığı gün kartlara otomatik olarak yüklenecek. Ayrıca, Axess ve Wings kredi kartı sahipleri 1 yıl boyunca kart ücreti ödemeyecekler. Ancak, kampanyanın bireysel bazda gerçekleşeceği ve bazı kriterlerin bulunduğunu unutmamak önemlidir.