Acil nakit ihtiyacı olanlara son dakika duyurusu! Sadece özel sektör çalışanlarına veriliyor: Anında 50 bin lira verilecek

Acil nakit ihtiyacı olanlara son dakika duyurusu! Sadece özel sektör çalışanlarına veriliyor: Anında 50 bin lira verilecek
Halkbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda özel sektör çalışanlarına çok önemli bir haber verildi ve anında kredi verileceği ifade edildi.

Halkbank, özel sektörde çalışan müşterilerine yönelik cazip bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Halkbank İhtiyaç Kredisi, özel sektörde çalışan müşterilerin tüm nakit ihtiyaçları için uygun faiz oranları ve bütçenize uygun geri ödeme seçenekleriyle sunulan bir bireysel kredi ürünüdür.

KREDİNİN AYRINTILARI 

Halkbank İhtiyaç Kredisi’nin özellikleri şöyle:

Kredi tutarı 50.000 TL’ye kadar olabilir.

Kredi vadesi 36 aya kadar seçilebilir.

Kredi ödemeleri aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli veya serbest ödemeli olarak yapılabilir.

Bu tabloya göre, 50.000 TL kredi kullanan bir müşteri, aylık eşit taksitlerle 36 ay boyunca her ay 2.775 TL ödeyecek.

BAŞVURU VE GEREKLİ BELGELER 

Halkbank İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmak için yapılması gerekenler şöyle:

En yakın Halkbank Şubesi’ne başvurmak. 

Gerekli belgeleri hazırlamak. Bu belgeler şunlardır:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi

Gelir belgesi

Adres teyidi için ikametgah belgesi veya son üç aya ait fatura

Özel sektörde çalıştığınızı gösteren SGK hizmet dökümü

Halkbank İhtiyaç Kredisi, özel sektörde çalışan müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için avantajlı bir seçenektir. Bu kredi sayesinde, acil veya planlı harcamalarınızı kolayca yapabilir, bütçenizi zorlamadan geri ödeme yapabilirsiniz.