7.500 TL ve üstü maaş alan SSK ve Bağ Kur emeklilerine müjde! Maaşa ek 8.500 + 1.500 TL veriliyor

7.500 TL ve üstü maaş alan SSK ve Bağ Kur emeklilerine müjde! Maaşa ek 8.500 + 1.500 TL veriliyor
Emeklilere sevindiren bir haber geldi. Bu haber kapsamında emeklilere maaşa ek 8 bin 500 TL ve artı olarak da 1.500 TL verileceği bildirildi.

SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 8.500 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Maaşını ING Bank'a taşıyan emekliler 8.500 TL'ye kadar promosyon ücretinden yararlanabilir. Emeklilere promosyon ödemeleri hakkında banka tarafından yapılan açıklamada kamanyanın 30 Eylül'e kadar devam edeceği belirtildi.

30 EYLÜL'E KADAR GEÇERLİ 

ING Bank, emekli maaşını taşıyan müşterilerine cazip bir promosyon kampanyası sunuyor. SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 8.500 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Bu kampanya 30 Eylül 2023 tarihine kadar geçerlidir.

PROMOSYON NASIL ALINIR? 

ING Bank’ın emekli maaşı promosyonu almak için yapmanız gerekenler şunlardır:

ING Bank şubesine giderek veya internet sitesi üzerinden emekli maaşınızı ING Bank’a taşıma talebinde bulunun.

Emekli maaşınızı ING Bank’a taşıdığınız ayın sonunda promosyon ödemenizi hesabınızda görün.

ING Bank’ın emekli maaşı promosyonu ne kadar?

ÖDEME MAAŞ TUTARINA GÖRE DEĞİŞİYOR 

ING Bank’ın emekli maaşı promosyonu, emekli maaşınızın tutarına göre değişmektedir.

SGK emekli maaşınızı ING Bank'a taşımanın avantajları nelerdir? Eğer siz de SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING'ye taşırsanız, maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 8.500 TL'ye varan nakit promosyon kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerlidir.

ING Bank, emeklilere özel olarak hazırladığı promosyon kampanyası ile emekli maaşını bankaya taşıyan müşterilerine yüksek tutarda nakit ödeme yapıyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, SGK emekli maaşınızı ING Bank'a taşımak. Kampanya kapsamında, emekli maaşınızın tutarına göre 500 TL ile 8.500 TL arasında değişen nakit promosyon alabilirsiniz. Promosyon tutarı, maaşınızın yatırılacağı hesaba otomatik olarak yatırılır.

YAPILMASI GEREKENLER 

 

 

ING Bank'ın emeklilere sunduğu bu promosyon kampanyası, emekli maaşınızı bankaya taşımanın en karlı yolu olabilir. Eğer siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, SGK emekli maaşınızı ING Bank'a taşımak için başvuruda bulunmak. Başvuru için size en yakın ING Bank şubesine giderek veya ING Bank internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden işlem yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

ING Bank'ın emeklilere sunduğu bu promosyon kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak için, ING Bank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KAMPANYANIN AYRINTILARI