Gündem Haberleri

Gündem

Türkiye ve Dünya Gündemine ait En Güncel ve Son Dakika Haberlere bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Gündem Haberleri

CARDATA'dan elektrikli araç araştırması: Elektrikli araç yatırımları artıyor! 2022 Elektrikli araç fiyatları ne kadar?

Son dönemlerde artan elektrikli araç talebinden sonra CARDATA, piyasaya yönelik bir araştırma düzenledi. Şirketin düzenlediği araştırma sonucunda elektrikli araçlar ile ilgili yeni veriler ortaya kondu. İşte CARDATA haberinin ayrıntıları…

Tesla, Türkiye'ye hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor! Tesla Motorları ilk iş ilanını yayınladı!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye içerisinde bir fabrika açacağı duyurulan Tesla, hiç zaman kaybetmeden ilk iş ilanını yayınladı. Tesla Türkiye kadrosunda yer almak isteyen adaylar, ilan detaylarına ulaşmak amacı ile araştırmalar yapmaya başladılar. İşte Tesla Türkiye’nin iş ilanına ilişkin haberin ayrıntıları…

CHP'li Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu'ya Cumhurbaşkanına Hakaretten Suç Duyurusu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı, CHP'li Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında, cumhurbaşkanına hakaret suçlaması ile suç duyurusunda bulunda ve kamu davası açılmasını istedi.

İBB Cenazeyi Yolda Bıraktı, İlçe Belediyesi Yardım Etti İddiası !

Yakınlarının cenazesini alıp İBB nakil aracıyla yola çıkan vatandaşlar, İBB'nin cenazeyi bırakıp gittiğini, ilçe belediyesinin kendilerine yardım ettiğini iddia etti.

İstanbul'da Kar Etkisini Artırdı: Özel Araçların Trafiğe Çıkması Yasaklandı!

İstanbul'da yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı, hayatı birçok noktada etkiledi. Alınan yeni karar ile özel araçların trafiğe çıkması yasaklandı.

25 Ocak 2022 İdari İzinli Olan Kamu Personelleri: HSK Yargı Mensupları ve Adliye Çalışanları da İzinli

Kar yağışının yurt genelinde yoğun bir şekilde devam etmesi nedeniyle illerin valiliklerinden kamu personellerinin idari izinli sayılmasına ilişkin açıklama geldi. HSK da İstanbul'da çalışan yargı mensuplarını ve adliye çalışanlarını idari izinli sayacak.

24 Ocak Tarım Kredi kataloğu yayınlandı! Un, çay, salça ve kahvaltılık ürün indirimleri ağızları açık bırakacak!

Türkiye genelinde milyonlarca müşteriye sahip olan Tarım Kredi, yeni haftanın ilk kataloğunu yayınladı. Marketin ürün indirimleri vatandaşları şaşkına çevirdi. İşte 24 Ocak 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak olan Tarım Kredi indirimlerine ilişkin haberin ayrıntıları…

Bakanlık uyardı: Çocuk ürünleri satan bu firmalardan alışveriş yapmayın!

Ticaret Bakanlığı denetiminde olan Güvensiz Ürün Bilgi Sistemi’ne milyonlarca ebeveyni yakından ilgilendiren çocuk ürünleri eklendi. Bakanlık, listeye eklemiş olduğu ürünleri pazarlayan firmalardan alışveriş yapılmaması konusunda aileleri uyardı. İşte güvensiz ürünlere ilişkin haberin ayrıntıları…

HDP Milletvekili Semra Güzel Hakkında Yeni Fezleke TBMM'de

HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında dokunulmazlığının kaldırılması için bir fezleke hazırlanmıştı. Şimdi de teröre finansman sağlamak gerekçesiyle yeni bir fezleke hazırlandı.

Vali Ali Yerlikaya: Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle İstanbul'a Girişler Durduruldu!

İstanbul'da kar yağışı nedeniyle mesai saatlerinde değişiklik yapılmasının ardından Vali Yerlikaya'dan bir açıklama daha geldi: Trakya istikametinden İstanbul'a araç girişleri durduruldu.

Vali Açıkladı! Mesaiye Kar Düzenlemesi: İstanbul'da Mesai Saatleri Değişti!

İstanbul'da yoğun kar yağışı nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında mesai saatlerine düzenleme geldi. Vali Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından duyurdu.

Meral Akşener: İktidar Herkesi Korkutmaya Çalışıyor

Gazeteci Sedef Kabaş'ın tutuklanması ve Sezen Aksu'nun şarkısı nedeniyle hedef alınmasına ilişkin bir açıklama da İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den geldi. İktidar herkesi korkutmaya çalışıyor!

Fatura Bedeli Artan Vatandaş Bu Fatura Ödenmez Dedi! Sosyal Medyada Gündem Oldu

Elektrik ve doğalgaz faturalarına yapılan zammın ardından vatandaşın fatura isyanı bitmiyor. Vatandaşlar sosyal medyadan faturalarını paylaşıp tepki göstermeye devam ediyor.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Mutfaklarda Yangın Var!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin soruyu yanıtladı: Mutfaklarda yangın var, şimdi aday tartışmak gereksizdir. Kılıçdaroğlu Gazetece Sedef Kabaş'ın tutuklanmasına ve Sezen Aksu'nun gündem olan şarkısına ilişkin de konuştu.

BOTAŞ son dakika açıklamasını yayınladı: 3 sektörde doğalgaz kesintileri durduruldu!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye- İran sınırında yaşanan doğalgaz borusu problemlerinden ötürü alınan kesinti kararları, bugün itibari ile yerini yeni kararlara bıraktı. BOTAŞ, doğalgaz kesintisinin 3 sektör için kaldırıldığını duyurdu. İşte BOTAŞ’ın açıklamasına ilişkin haberin ayrıntıları…

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Teklifi İddialarını Yalanladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığı teklifine ilişkin iddiaları yalanladı.

Son Dakika İstanbul Valisi Ali Yerlikaya duyurdu Motokuryelik yasaklandı!

İstanbulluları yakından ilgilendiren bir son dakika açıklaması yapıldı. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın yaptığı açıklama ile Motokuryelik yasaklandı. İşte Vali Yerlikaya’nın son dakika açıklamasına ilişkin haberin ayrıntıları…

Araç sahibi olanların dikkatine: MTV için son hafta! 2022 MTV ödemesi ne kadar? MTV ne demek?

Araç sahiplerinin ödemek ile yükümlü olduğu MTV’nin ilk taksit ödemelerinin tamamlanması için son bir hafta kaldı. Her araç sahibini yakından ilgilendiren MTV 2022 detayları belli oldu. İşte 2022 MTV’ye ilişkin haberin ayrıntıları…

Karayolları Yollarda Son Durumu Açıkladı: 24 Ocak 2022 Türkiye Genelinde Kapalı ve Açık Yollar

Etkisini devam ettiren yoğun kar yağışı nedeniyle Türkiye genelinde birçok yol kapandı. Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), yolların son durumunu açıkladı.

Toplam 288 haber.

Türkiye ve Dünya Gündemine ait En Güncel ve Son Dakika Haberlere bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.