Gündem Haberleri

Gündem

Türkiye ve Dünya Gündemine ait En Güncel ve Son Dakika Haberlere bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Gündem Haberleri

World kartı olan oyuna doyacak! Oyuncu bilgisayarlarında büyük kampanya! Monster Notebook, Yapıkredi World kampanyasını duyurdu: son gün 31 Temmuz

Yüksek fiyatlar sebebiyle pek çok vatandaşın yanına yaklaşamadığı oyuncu bilgisayarları için büyük kampanya duyuruldu. Kampanya, Monster Notebook ile Yapıkredi World kart arasındaki iş birliği ile ortaya çıktı. İki markanın büyük kampanyasına ilişkin detaylar haberin devamında...

Maaş zamları belli oldu! En düşük memur ve emekli maaşı ne kadar oldu?

Memur ve emeklilerin zam oranları belli oldu. Bu oranların belirlenmesinin ardından ise en düşük memur ve emekli maaşları merak konusu oldu. İşte detaylar...

GTA 6 için çıkış tarihi basına sızdı! GTA 6 fiyatı, tanıtım, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi açıklandı!

Rockstar Games'in herkes tarafından bilinen en önemli oyunları arasında yer alan GTA ile ilgili gündeme sıcak bir gelişme düştü. GTA 6 için çıkış tarihi basına sızdı! GTA 6 fiyatı, tanıtım, oyun harita büyüklüğü ve hikaye süresi açıklandı!

Maaş zamları belli oldu! Memur ve memur emeklileri bayram edecek!

Son dakika: Memur ve memur emeklilerini yakından ilgilendiren ve bir süredir merak konusu olan maaş zamları ile ilgili gelişme az önce duyuruldu.

Dodurga belediye başkanı kim oldu? Dodurga beldesi nerede, nüfusu ne kadar?

Türkiye'de dün tekrar belde statüsü kazanılan Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde belediye başkanlığı seçimleri yapıldı. Ak Parti'nin kazandığı belediye başkanlığı seçimleri sonrasında ise vatandaşlar Dodurga beldesinin nerede olduğunu araştırıyor. Peki Dodurga belediye başkanı kim oldu? Dodurga beldesi nerede, nüfusu ne kadar?

ENAG Haziran ayı enflasyon oranlarını açıkladı! ENAG Haziran ayı enflasyon oranı yüzde kaç oldu?

Türkiye milyonlarca emekli ve memurun merakla beklediği gelişmeler arasında yer alan Haziran ayı enflasyonu bugün ENAG tarafından açıklandı. Enflasyon rakamları şimdiden büyük tartışmalara yol açarken Türkiye'de ise TÜİK'ten sonra dikkat edilen diğer araştırma şirketleri arasında ENAG geliyor.

Ümit Özdağ iç savaş çıkacağını açıkladı!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ 3 Temmuz 2022 Pazar günü akşamı yaptığı açıklama ile birlikte Türkiye'de iç savaş çıkacağını açıkladı.

Türkiye'nin dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olduğunu söyleyen Necmettin Batırel kimdir?

Bugün Türkiye gündemine Necmettin Batırel adında bir ekonomistin yaptığı açıklamalar düşerken Özgür Demirtaş'ın verdiği yanıt ise sosyal medyada epey bir konuşuldu. Peki Türkiye'nin dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olduğunu söyleyen Necmettin Batırel kimdir?

Altılı masa yeniden bir arada! Millet ittifakının adayı belli oldu mu, hangi konular konuşuldu?

Millet ittifakının belirlenmesi ve gündeme dair konuların konuşulması için altılı masa yeniden bir araya geldi. Peki millet ittifakı adayı belirlendi mi? Masada hangi konular konuşuldu?

Kuzey Kore: ABD, Asya'da Japonya ve Güney Kore ile NATO benzeri örgüt kuracak tepkisi

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un tarafından bugün Batıyı hedef göstererek yeni iddia ve tepki içerikli sert mesajlar yayınlandı. Asya'da ABD tarafından NATO benzeri askeri ittifak kurulacağını belirtti.

Fatma Girik'in varislerine kötü haber! Vasiyetnamesi için iptal davası açıldı!

Fatma Girik'in mirasçılarına kötü haber geldi. Yeşilçam'ın ünlü aktörünün vasiyetnamesini hazırlarken kardeşi tarafından şok açıklamalar geldi. Akli dengesi yerinde değildi ve baskı altında imzaladığını belirtti.

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ödemeleri başladı! Emekli bayram ikramiyeleri ne kadar oldu?

Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri dün hesaplara yatmaya başladı. Emekli ikramiyelerinde değişiklik olup olmadığın yönünde net bir bilgi bulunmuyor. Büyük ihtimalle Ramazan Bayram ikramiyesinde aynı tutar hesaplara yatırılacak.

İran Dışişleri Bakanlığı Türkiye'nin Suriye Operasyonuna destek açıklaması! Suriye'de Esad ile görüşecek!

Geçtiğimiz günlerde Ankara'ya ziyarete gelen İran Dışişleri Bakanı mevkidaşı Çavuşoğlu ile bir araya gelerek ortak basın açıklamasında bulundu. Ana konu Türkiye'nin terör örgütleri karşısında kaygı ve endişeleri ele alındı.

İsveç merkezinde PKK/YPG, Türkiye karşıtı gösteri ve propaganda!

İsveç'in merkezinde İskandinavya'nın en büyük şehirleri arasında yer alan etki tepki bakımından büyük anlam ifade eden Göteborg'da terör örgütü sevicileri Türkiye karşıtı eylem ve gösteride bulundu.

Yunanistan'dan Türkiye'yi kızdıracak 'Hava Sahası ve Kıbrıs Adası' açıklamaları!

Yunanistan tarafından dün akşam vakitlerinde başlayan Türkiye tarafına yönelik iddia ve yalan dışı haberlerin sistemli şekilde başlaması akıl dışı boyuta yöneldi. Yöneltilen yalan haberlerin NATO'da Türkiye'nin elde ettiği kazanımları gölgelemek amacıyla karışıklık çıkartmak için yapılan gerçek dışı söylemlerdir.

AKINCI B TİHA ilk kez bir başarıya imza attı! Lazer Güdüm Kiti başarıyla hedefi vurdu!

AKINCI B TİHA bir ilke daha imza atarak adını tüm Dünya'da duyurmaya başladı. Yerli geliştirilen LGK-82 ile hedefi başarıyla imha ederek ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

12 Dev Adam kritik randevu Büyük Britanya! FIBA 2023 Dünya Kupasına gidecek mi?

12 Dev Adam bugün grup karşılaşmalarında son maçına çıkacak. İngiltere'de Newcastle'da bugün rakibiyle karşı karşıya gelecek. 2.Tur elemelerine katılabilmek için galibiyet alması gerekiyor.

Müjde: Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Memur ve emekli zammı yarın açıklanıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi. Yarın sabah saatlerinde Haziran ayı enflasyon oranları açıklandıktan kısa süre sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan Temmuz ayında memur ve emeklinin alacağı zam oranlarını açıklayacak.

Az önce duyuruldu: ÖTV ödemeden araç sahibi olunacak! Kimler ÖTV'siz araba alabilir 2022?

Sıfır ve ikinci el fark etmeksizin otomobil fiyatları durdurulamaz şekilde artarken devletten ÖTV açıklaması geldi. Belli başlı bazı şartları karşılayan bu kişilere ÖTV olmaksızın araç satışı yapılabilecek. Peki; kimler ÖTV'siz araba alabilir, ÖTV'siz araç alma yolları neler?

Toplam 1149 haber.

Türkiye ve Dünya Gündemine ait En Güncel ve Son Dakika Haberlere bu kategori aracılığı ile ulaşabilirsiniz.