Sicili Bozuk Olan Vatandaşlara 100 Bin TL Kredi Desteği Verilecek! 2022 Kredi Puansız Kredi Veren Bankalar

Bankaların kredi hizmetinden yararlanmak isteyen sicili bozuk vatandaşları sevindirecek olan haber, 3 özel bankadan geldi. İlgili bankalar, kredi puanına bakmadan nakit desteği sunacaklarını açıkladılar. İşte 2022 kredi puansız kredi hizmeti sunan bankalara ilişkin haberin ayrıntıları…

Sicili Bozuk Olan Vatandaşlara 100 Bin TL Kredi Desteği Verilecek! 2022 Kredi Puansız Kredi Veren Bankalar

Geride bıraktığımız yılın aralık ayında dolar kurunun 18 TL’ye, euro kurunun ise 20 TL’ye yükselmesi, vatandaşların bütçesinin derinden etkilenmesine sebep oldu. 2022 yılına girilmesi ile birlikte dalgalı hareketlerine devam eden piyasalar, vatandaşların nakit ihtiyaçlarını ortaya çıkardı. Ancak bankacılık sicili bozuk olan vatandaşlar, bankaların kredi hizmetlerinden yararlanamadıkları için iyiden iyiye çıkmaza girmeye başladılar.
Yeni dönem itibari ile hem vatandaşın nakit sıkıntısına destek vermek hem de kendi müşteri sayılarını arttırmak isteyen 3 banka, bankacılık sicili bozuk olan vatandaşlara da kredi hizmeti sunacaklarını açıkladılar. Fibabanka, Enpara ve NKolay tarafından yapılan bu açıklamaya göre kredi puanı düşük olan vatandaşlara, 100 bin TL’ye varan nakit desteği sağlanacak.

NKolay Kredi Puansız İhtiyaç Kredisi

Aktifbank tarafından geliştirilmiş olan bir uygulama olan NKolay, son dönemde yaşanan ekonomik gelişmeler nedeni ile nakit ihtiyacı oluşan ancak kredi puanı düşük olduğu için bankaların ihtiyaç kredisine başvuru yapamayan vatandaşlar için kredi puanının önemsenmediği bir ihtiyaç kredisi hizmeti geliştirdi.
NKolay tarafından geliştirilmiş olan kredi puansız ihtiyaç kredisi hizmetine göre vatandaşlara azami olarak 50 bin TL değerinde nakit desteğinin sağlanmasına karar verildi. Banka, 35 bin TL’lik ihtiyaç kredisi hizmeti için kredi hesaplama tablosunu şu şekilde yayınladı:

  • Vade: 36 ay
  • Aylık taksit: 1.717,02 TL
  • Toplam geri ödeme: 61.812,7 TL

Enpara Kredi Puansız İhtiyaç Kredisi

Haber

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık başlığı altında geliştirmiş olduğu hizmetlerden biri olan Enpara, kredi notu düşük olan vatandaşlar için geliştirmiş olduğu ihtiyaç kredisi hizmetini duyurdu. Banka, vatandaşlara 100 bin TL’ye kadar kredi desteği vereceğini açıklarken, 35 bin TL’lik kredi desteği için hesaplama tablosunu şu şekilde belirledi:

  • Vade: 36 ay
  • Aylık taksit: 1.526,58 TL
  • Toplam geri ödeme: 54.956,88 TL

Fibabanka Kredi Puansız İhtiyaç Kredisi

Fibabanka da kredi puanına bakmadan, ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. 100 bin TL’ye kadar nakit desteği sağlayacağını belirten banka, 35 bin TL’lik kredi talepleri için kredi hesaplama tablosunu şu şekilde yayınladı:

  • Vade: 36 ay
  • Aylık taksit: 1.925,45 TL
  • Toplam geri ödeme: 46.210,87 TL
SONRAKİ HABER