Ziraat Bankası’ndan Öğrencilere Büyük Hizmet: Her Türlü Eğitim Gideri, Bankanın Uygun Faizli Kredi Hizmeti ile Karşılanabilecek!

Ekonomi piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmeler, eğitim sektörüne de yansıdı. Bu noktada öğrencilerin eğitim masraflarının en uygun şekilde karşılanmasını arzu eden kamu bankası, öğrencilere yönelik yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini ilan etti. İşte Ziraat Bankası yeni dönem eğitim kredisi ile ilgili haberin ayrıntıları…

Ziraat Bankası’ndan Öğrencilere Büyük Hizmet: Her Türlü Eğitim Gideri, Bankanın Uygun Faizli Kredi Hizmeti ile Karşılanabilecek!

2021 yılının sonlarında ekonomik alanda yaşanan olumsuz gelişmeler, gündelik hayat içerisinde satın alınan hemen hemen her ürünün fiyatının katlanmasına sebep oldu. Ekonomi alanında yaşanan bu gelişmeler, eğitim sektörünü de direkt olarak etkiledi. Bu kapsamda eğitim masrafları arttı. Çocuklarının en iyi şekilde eğitim hayatlarına devam etmelerini isteyen ebeveynler, yeni dönemde nakit sıkışıklıklarının çözüme kavuşması için araştırmalar yapmaya başladılar.

Ebeveynlerin, çocuklarının eğitim masraflarını karşılamak üzere yaptıkların araştırmalara en uygun yanıt, kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası’ndan geldi. Banka, yeni dönem eğitim masrafları karşılama kredisinin detaylarını açıkladı.

Ziraat Bankası Eğitim Masrafları Kredisi 2022

Yeni yıla girilmesi ile birlikte hem emekli vatandaşlar için hem de diğer kategorilerde yer alan vatandaşlar için geliştirmiş olduğu kampanyalar ile göz dolduran Ziraat Bankası, yeni dönemde eğitim hayatına devam eden öğrencileri de unutmadı. Çocuklarının eğitim masraflarını karşılamak için nakit desteğine ihtiyacı olan aileler için geliştirilmiş olan Ziraat Bankası eğitim masrafları kredisinin detayları, bankanın resmi internet sitesinde yayınlandı.

Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan yeni dönem eğitim masrafları kredisinin üst limiti 25 bin TL, azami vade sayısı ise 36 olarak belirlendi.

Ziraat Bankası Eğitim Masrafları Kredisi Örnek Hesaplama Tablosu

Haber

Ziraat Bankasının yeni dönem eğitim masrafları kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar için örnek kredi hesaplama tablosu şu şekilde yayınlandı:

  • Kredi tutarı: 25 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Aylık faiz oranı: Yüzde 1,79
  • Aylık taksit: 964,15 TL

Ziraat Bankası Eğitim Masrafları Kredi Başvurusu 2022

Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan eğitim masrafları kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar ilgili başvuru taleplerini, en yakın banka şubesine giderek iletebilirler.

SONRAKİ HABER