Ziraat Bankası duyurdu: T.C. kimlik numarası sorgulaması yapan herkese 65 bin TL ödeme yapılacak! Başvuru için geç kalmayın!

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşların imdadına, kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası yetişti. Banka, resmi yollar aracılığı ile yaptığı açıklamada, vatandaşlara 65 bin TL’lik nakit desteği sağlayacağını açıkladı. İşte Ziraat Bankası’nın yeni dönem nakit desteğini içeren haberin ayrıntıları…

Ziraat Bankası duyurdu: T.C. kimlik numarası sorgulaması yapan herkese 65 bin TL ödeme yapılacak! Başvuru için geç kalmayın!

Geride bıraktığımız dönem içerisinde döviz kurlarında ve altın piyasasında yaşanan olumsuz gelişmelerden sonra, vatandaşların alım gücü düşmüş ve buna bağlı olarak da nakit sıkıntıları artmıştı. Vatandaşların nakit sıkıntılarını çözmek amacı ile yeni dönem içerisinde birçok kampanya düzenlenmeye başlandı. Düzenlenen son kampanyayı duyuran ise kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası duyurdu.

Türkiye genelinde milyonlarca müşteriye sahip olan Ziraat Bankası, 2022 yılı itibari ile nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için özel olarak geliştirmiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasını açıkladı. Bankanın açıklamasına göre SMS aracılığı ile T.C. kimlik numarası sorgulaması yapan herkese 65 bin TL tutarında nakit destek verilecek!

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Detayları

Kamu bankası olarak hizmet veren bankalardan biri olan Ziraat Bankası, yeni dönemde de vatandaşın yanında olduğunu göstermek amacı ile nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için özel olarak bir kampanya geliştirdi. Bankanın geliştirmiş olduğu yeni dönem ihtiyaç kredisi hizmetine göre nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara 65 bin TL’ye varan ödemeler yapılacak.

Ziraat Bankası’nın 65 bin TL’lik ihtiyaç kredisi hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vade imkanından faydalanabilecek. Ayrıca kredi için uygulanacak olan faiz tutarı da yüzde 1,79 olacak. Kredi hizmetine başvuran kişinin hali hazırda Ziraat Bankası müşterisi olması durumunda ise faiz oranı revize edilebilecek.

3 Ay Erteleme Fırsatı!

Ziraat Bankası, yeni dönem ihtiyaç kredisi kapsamında bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar için müjdeli bir haber daha verdi. Bankanın 65 bin TL’lik ihtiyaç kredisi hizmetinden yararlanan vatandaşlar, kredinin geri ödemesine 3 ay ertelemeli olarak başlayabilecek!

65 bin TL’lik Destek Nasıl Yararlanılır?

Ziraat Bankası’nın uygun faizli ihtiyaç kredisi hizmetinden yararlanmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine başvuru yapabilir ya da bankanın SMS kanalı aracılığı ile krediye uygunluğunuzu T.C. kimlik numarası sorgulaması ile öğrenebilirsiniz.

SONRAKİ HABER