Yurt genelinde ülkenin en uzun soyadına sahip kişinin kimlik bilgileri herkesi şaşırttı

Türkiye'de bugün gündeme düşen o soyisim çok konuşuldu. Türkiye'de farklı farklı yer alan soyadlar vatandaşlar tarafından girilen belirli kurumlarda ortaya çıkıyor. Yurt genelinde ülkenin en uzun soyadına sahip kişinin kimlik bilgileri herkesi şaşırttı

Yurt genelinde ülkenin en uzun soyadına sahip kişinin kimlik bilgileri herkesi şaşırttı

Yurt genelinde ülkenin en uzun soyadına sahip kişinin kimlik bilgileri herkesi şaşırttı - Türkiye'de bugün gündeme düşen o soyisim çok konuşuldu. Türkiye'de farklı farklı yer alan soyadlar vatandaşlar tarafından girilen belirli kurumlarda ortaya çıkıyor. Bu zamana kadar vatandaşların soyadları gündeme sık sık gelirken o soyisim ise çok konuşuldu. Türkiye'nin en uzun soyadına sahip aile olduğu düşünülen o kişinin kimlik bilgileri internette yer aldı. Temsili görüntü herkesi şaşırtırken bu soyadına sahip kaç kişi var araştırmaları yapılmaya başlandı. İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Türkiye'de kimlik bilgi sistemlerinde kayıtlara geçen en uzun soyadın "Ayyıldızlı Kırmızı Bayrak Taşıyan Kahramanoğlu" olduğu öğrenildi. Soyadın uzunluğu hem görenleri hem de duyanları oldukça şaşırttı. Herkes tarafından şaşırılan ve duyulduğunda garip gelen soyadları ülkede yer almaya devam ediyor. Buna göre ise bazı soyadları çok kısa iken bazıları ise oldukça uzun. Türkiye tarihinin en uzun soyadı gündeme bomba gibi düştü. Diğerlerine hiç benzemeyen soyadlarından birisi olan bu soyisim gündemde uzun süre kaldı. Soyadı duyanların şaşkınlık yaşadığı bu olaya büyük tepkiler var.

KAYITLARDA YER ALAN EN UZUN SOYADI

Yurt genelinde ülkenin en uzun soyadına sahip kişinin kimlik bilgileri herkesi şaşırttı

Fotoğraftaki görsel temsili olarak koyulmuştur. Türkiye'de şu ana kadar kayıtlarda yer alan en uzun soyadı olarak "Ayyıldızlı Kırmızı Bayrak Taşıyan Kahramanoğlu" biliniyor. Bu soyada sahip kaç kişinin olduğu araştırmaları sürerken internette herhangi bir bilgi yer almıyor. Bu soyad kadar uzunluğa sahip rakiplerinin ise kelime sayısı açısından çok daha geride olduğu ifade edildi.