Yüksek Maaş ile 795 Büro Memuru Alınacak! KPSS Şartı Yok, En Az Lise Mezunu

İŞKUR personel alım ilanlarına bir yenisi eklendi. Türkiye genelinde en az lise mezunu 795 büro memuru alım ilanı yayımlandı. Başvurular İŞKUR üzerinden başladı. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

Yüksek Maaş ile 795 Büro Memuru Alınacak! KPSS Şartı Yok, En Az Lise Mezunu

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), personel istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Sürekli kamu ve özel sektör için işçi, personel, memur alım ilanları yayımlayan ilan Büro Memuru pozisyonunda da bir ilan yayımlandı. İlan kamu ve özel sektörde, farklı illerde çalışacak personellerin istihdamına katkı sağlayacak. Türkiye genelinde alım yapılacak açık büro memuru sayısı 795.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Büro memuru olmak isteyen adayların İŞKUR tarafından ve alım yapacak firma/kurum tarafından istenilen genel ve özel şartları taşımaları gerekiyor. Her ilanda olduğu gibi bu ilanlara başvurularda da Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, ekip çalışmasına yatkın olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, iletişim becerileri kuvvetli olmak gibi genel şartları taşımaları isteniyor.

Yüksek Maaş ile 795 Büro Memuru Alınacak! KPSS Şartı Yok, En Az Lise Mezunu

Özel şartlar arasında MS Office programlarına hakim olmak, istenilen eğitim şartını taşıyor olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak, bazı firmalar için resmi yazışma yapmayı biliyor olmak ve diğer istenilen şartlar da yer alıyor.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

İŞKUR büro memuru alım ilanına başvuru yapacak adayların öncelikle İŞKUR'a kayıt olmaları gerekiyor. Kayıt olduktan sonra İŞKUR açık iş ilanlarından büro memurunu seçip açık olan tüm ilanlara erişim sağlanabilir. Alımlar farklı firmalar tarafından yapıldığı için ilanların son başvuru tarihlerinin dikkatle incelenmesi gerekiyor. Başvuruların bazılarında firmalar, CV'lerin ilanda belirtilen mail adresine gönderilmesini talep ediyor. Bu nedenle tüm ilan detaylarının detaylı bir şekilde incelenmesi ve kontrol edilmesi, şartların sağlanması durumunda başvuru yapılması gerekiyor.

SONRAKİ HABER