Yılport Samsunspor teknik direktörü Bayram Bektaş açıklamalarda bulundu: Hedef her zaman şampiyonluk

Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'da çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Yılport Samsunspor teknik direktörü Bayram Bektaş açıklamalarda bulundu: Hedef her zaman şampiyonluk

Yılport Samsunspor teknik direktörü Bayram Bektaş açıklamalarda bulundu: Hedef her zaman şampiyonluk

Yılport Samsunspor teknik direktörü Bayram Bektaş açıklamalarda bulundu: Hedef her zaman şampiyonluk - Spor Toto 1.Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'da çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Teknik direktör Bayram Bektaş yeni sezon öncesi gazetecilerin sorduğu soruları yanıtladı. Merakla beklenen sorulara ilişkin açıklamalarda bulunan Bayram Bektaş, Yılport Samsunspor'un hedeflerinin her zaman şampiyonluk olduğunu açıkladı. İşte detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Samsunspor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Samsunspor'da hedefin her zaman şampiyonluk olduğunu söyledi. Yeni sezon hazırlıkları için öncelikle Kayseri'de yeni yapılan antrenman sahasına giden Yılport Samsunspor çalışmalarını Bolu'da yaptığı son kamp çalışmaları ile tamamladı. Yılport Samsunspor'da teknik direktör Bayram Bektaş gazetecilerin yönelttiği soruları yanıtlarken önemli açıklamalara imza attı. İşte o açıklamalardan satır başları..

Bayram Bektaş kamp ile ilgili konuşurken, "Kayseri kampı hem takımımızı görmek hem de kondisyonlarını, güçlerini daha üst seviyeye çıkartmak için çok verimli geçti. Bolu da ise daha çok sistem çalışmalar ve taktiksel antrenmanlar yaptık. Burada oyuncularımız istediklerimizi yapmaya çalıştılar. Oynadığımız hazırlık maçlarında da oyuncularımızı daha net görme imkanımız oldu" dedi.

Samsunspor'da hedef her zaman şampiyonluk

Yılport Samsunspor teknik direktörü Bayram Bektaş açıklamalarda bulundu: Hedef her zaman şampiyonluk

Hedeflerinin kırmızı beyazlı ekipte her zaman şampiyonluk olduğunu ifade eden Bayram Bektaş, "Samsunspor'da hedef her zaman şampiyonluktur. Şehrin ve camianın beklentisi de bu yönde. Biz de takımızı sezon sonu istediğimiz yerde bitirmek için uğraşıyoruz. Ona göre antrenmanlar yapıyoruz. Şuana kadar da her şey çok iyi gidiyor. Takımda aile ortamı oluştu. Kamplarda oyuncular hep birlikte oturup vakit geçiriyorlar. Takım bütünlüğünü de sağlamış bulunuyoruz" diye konuştu.

Çalışmalara Nuri Asan Tesisleri'nde devam edeceklerini ifade eden Bayram Bektaş, "Cuma gününden itibaren çalışmalarımıza Samsun'da devam edeceğiz. Ligin ilk maçı olan Altay karşılaşmasına kadar takımımızı hazır bir şekilde sahaya sürmek ve taraftara güzel ve zevkli bir maç izletmek istiyoruz. Taraftarımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz ve ona göre çalışmalarımızı yapıyoruz. İnşallah sezon sonunda hasretimizi dindirip Süper Lig'e çıkacağız" şeklinde konuştu.